Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok azt mondaná, hogy ő az eljegyzést nem tartja fontosnak?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt.Én szeretném már az eljegyzést,de a párom azon a véleményen van,hogy az csak egy gyűrű,ő nem tartja fontosnak.

Én nem azt mondom,hogy csapjunk egy nagy eljegyzést,nekem az is megfelelne,ha csak ketten vagyunk jelen a gyűrű felhúzásánál.

De ő azt mondja,nem tartja fontosnak.Elkeserít!A körülöttem levők,barátnőim,ismerősök,még ennyi ideje sincseken együtt,és mégis megvolt már az eljegyzés,vagy esküvő.

Úgy érzem nem velem akarja leélni az életét,azért ilyen.

22/N a PÁROM 25 ÉVES/F.


2011. aug. 24. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ha arról van szó, hogy el akarja venni feleségül de most még nem alkalmas, mert még meg akarja teremteni a biztos anyagi hátteret meg egyeltalán még nem kész rá, huszonévesen az ember még nem feltétlenül akar házasságot, azért ez egy fontos életre szóló döntés (vagy annak kellene lennie)...akkor nem biztos hogy nem vele akarja a közös jövőt. Meg szerintem nem attól függ, hogy mennyi ideje vannak együtt, vannak akik pár hónap után már összeházasodnak mert adott a helyzet, mindketten keresnek, együtt élnek saját lakásban, a korukból adódóan is már készek rá, szeretik egymást stb. Mi is a barátommal szoktunk beszélgetni róla, hogy majd egyszer, ha ott fogunk tartani de még egyenlőre élvezzünk azt, ami most van, az is tök jó, hogy előtte közösen teremtitek meg azt, ami egy közös élethez kell. Egyik ismerősömék is 2 éve együtt vannak, beszélgetnek a házasságról, korban is vannak már (30 évesek) de még a pasi szüleinél élnek, a lány jelenleg munkanélküli, szóval egyszerűen nincsenek meg a házasság meg a családalapítás feltételei. Meg vannak olyanok is, akik soha nem házasodnak össze mégis együtt vannak már több, mint 10 éve, együtt laknak, van egy kisfiúk és tök jól megvannak...
2011. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a lényeget nem sikerült kiragadnod: az a baj, hogy ha nem egyeznek igények. A kérdező szeretné távlatokban látni a kapcsolatot, előrelépést szeretne, a párja NEM tartja ezeket fontosnak. Ha pedig így van, akkor döglött a dolog. Ha arról lenne szó, hogy megbeszélik a felek és egyet értenek abban, hogy össze akarják kötni az életüket, de még nem adott az idő, az rendben van, de a kérdezőék esetében sajnos nem erről van szó.
2011. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 13:00 válaszoló!

Én nem azt akarom,hogy elvegyen feleségül,hanem legalább mostmár felhúzhatnánk a gyűrűt.Később lehet esküvő,de ha nem lenne azért sem szomorkodnék.A gyűrű,azért jobban megerősíti a kapcsolatot az én szememben.

2011. aug. 25. 07:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor beszéld meg vele, hogy neked ez mennyire fontos...
2011. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!