Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neki van igaza? Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki van igaza? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk, szerinte túlreagálom a dolgot.


Már hét elején megbeszéltük, hogy ma este együtt nézünk meg egy sorozatot, vettünk is reggel hozzá chips-et. Aztán ma haver mondta, hogy ő is játszik azon a tesztszerveren, ahol mi. Párom mondta neki, hogy na majd akkor ma felmegyünk, és együtt játszunk. Aztán rámnéz: ja, ma van a sorozat, nem baj, majd letöltjük.

Miután elváltunk ettől a havertól, én mondtam neki, hogy de szívem, ma szeretném veled megnézni a sorozatot. Ő meg azt reagálta rá, hogy majd holnap nálad megnézzük, levisszük a chipset.


Nekem ez annyira rosszul esett. Úgy érzem, hogy az én igényeimet nem nézi. Nem kapok soha semmit csak úgy meglepiként. Mondjuk javára legyen írva, hogy saját ötlete volt, hogy menjünk el esti strandolásra, illetve 2-3 héttel ezelőtt hozott fel nekem kávét, mire felkeltem.


Pl hétfőn is inkább játszott, mint velem tv-zzen. Olyan ritka, ha nem fáradt esténként. Mondjuk tegnap este is együtt tv-ztünk.


Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy jogosan haragszik-e most ő, hogy én mindenért hisztizem, vagy pedig én haragszom jogosan, mert meg sem kérdezett, hogy szeretnék-e játszani, és gond-e, ha holnap nézzük meg, csak kijelentette, hogy oké, akkor holnap nézzük.


Néha már a szakításon gondolkodom, mert tényleg úgy érzem, hogy nem veszi figyelembe azt, amit én szeretnék.

Ő viszont azt mondja azért, mert én mindig hisztizek, és már nem is foglalkozik velem.


Szerintetek?


2011. márc. 3. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert a párod egy bunkó fac, és nem érdekled. Egy haver nem lehet fontosabb mint te, egy játék meg főleg nem.


De ha te eltűröd, akkor buta vagy


f/18

2011. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ez most kamu kérdés? Mert ha ilyen barátnőd van, a seggedet verheted a földhöz örömödben.

Csak az a hibája, hogy kicsit játékfüggő?

Hát találj ki valami érdekesebb programot te is, menjetek el valahova, ne csak otthon üljetek a sorozat előtt. Kicsit mozdítsd ki.

Aki ennyit megtesz érted lány létére, hogy lemegy kávéért, kitalál programokat, hát basszus irigyellek. De komolyan. Fogadd el, hogy ő szeret játszani, és majd leszokik róla.

2011. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a barátnő. Ő a pasim.
2011. márc. 3. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!