Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
barátomnak,van egy olyan elképzelése,hogy kiszeretne menni külföldre dolgozni...nem látnám olyan sűrűn mint eddig,hanem félévente 2-3napokat...felvetette hogy mi lenne ha együtt mennénk ki,mert nem akar itt hagyni...de nem tudom mi lenne a jó...mennék is meg nem is...
2011. márc. 3. 17:45
 1/4 anonim válasza:
Hát ez attól függ:/ Miért akar kimenni? Milyen komolya a kapcsolatotok? mióta vagytok együtt? Úgy érzed ő az akivel le tudnád élni az életed? Meg hasonlók...
2011. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2hónapja vagyunk együtt...de előbbről ismertük egymást...és igen azt hiszem hogy nekem csak Ő kell,mással már nem tudnám elképzelni...dolgozni szeretne a jobb munka lehetőség miatt...és igazából ez nekem is jól jönne...
2011. márc. 3. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elobbrol ismeretseg nem jelent semmit. Ha meg csak 2 honapja vagytok egyutt az igen csekely ahhoz hogy nekiinduljatok a nagyvilagnak. Parkapcsolatban maskepp viselkedik az ember, mint "elobbrol ismertuk egymast" kapcsolatban.

Persze jol is elsulhet a dolog, az idegen orszag, az ismeretlen osszekovacsol benneteket, de ha kiderul hogy megsem mukodik akkor mit csinalsz? Kint maradsz, hazajossz? Ezt igen jol at kell gondolni, es 2 honap szerintem tul rovid, h kiismerjetek egymast annyira, hogy batran elindulj.

2011. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ezis megfordult a fejembe mivan ha szét megyünk...és ez miatt is nehéz lesz ez a döntés...
2011. márc. 4. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!