Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így? (LENT)

Figyelt kérdés

16F barátnőm 15. na és az a probléma hogyha pl nagyobb városba megyünk ketten vagy moziba akkor mindig bennem van az hogy fú ezek meg ezek ne szóljanak be főleg sötétedéskor. mivel nem vagyok sem magas és még izomagyú sem vagyok ezért valahogy kihagynám azt hogy ilyen beképzelt 17éves senkik beszólogassanak mert kb olyankor nem tudom mit csináljak... az az egy biztos hogy iszonyúan ideges vagyok olyankor... és nem szeretek vele sötétedéskor sétálni mert tudjuk milyen a mai világ...

az a kérdésem hogy van-e valaki így még? esetleg egykét tipp hogy mit lehetne csinálni ha pl odajönnek kötekedni vagy akármi...


2011. márc. 3. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
elcsesztem..na szal nem nodtam hogy meg tudom védeni. 5 ellen én se tudnám, talán 1 ellen se...:)
2011. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy segíteni akarsz, de hát ezmár ott elbukott hogy kisvárosban élsz és te nemtudod milyen jó ez mikor a sok utcalakó azért van kint hogy beletudjon kötni valaki(k)be :D
2011. márc. 3. 17:19
 13/16 anonim válasza:

Velem előfordult már hogy sötétedés után sétáltam egy lánnyal, és belém kötöttek. Nem akartam velük foglalkozni de elsétáltunk és hátulról hátba rúgtak utána meg hárma jöttek rám a többi meg ott állt, hogy mikor ugorjanak..

Én se vagyok egy nagydarab erős ember, és az egyetlen sérülésem az az volt, hogy a fülhalhatómnak a csipesze megkarcolta a mellkasom egy ütés miatt! NA DE MOST A TANÁCS!

Azért nem lett több sérülésem mert az összes ütést amit láttam belehajoltam! Így nincs elég nagy ereje az ütésnek mert kisebb volt az az út az (ököl és köztem) ami erőt adott volna bele! A rúgásoknál ugyanígy! Azok se voltak annyira fájdalmasak.

2011. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De miért élünk ilyen világban?:( már sétálni sem lehet biztonságban sötétedés után
2011. márc. 3. 19:27
 15/16 szamo77d ***** válasza:

Szerintem a barátnőd is gondolkodik annyira reálisan,

hogy adott esetben belátja azt, hogy nem te vagy a hibás

abban, hogy zaklatnak titeket. Mert tényleg egy 5:1 arány

esetén mit tudsz tenni? Nagyon szép, hogy ennyire szereted

félted, óvod a barátnődet! De a mások gyalázatát ne vedd

magadra! Ne hibáztasd magad! Biztos vagyok benne, hogy te

mindent megteszel, ami csak telik tőled egy ilyen esetben.

Minden esetre az összes lehetséges módon kerüljétek az

ilyen helyzeteket! Vigyázzatok magatokra!

2011. márc. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak!
2011. márc. 7. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!