Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így? (LENT)

Figyelt kérdés

16F barátnőm 15. na és az a probléma hogyha pl nagyobb városba megyünk ketten vagy moziba akkor mindig bennem van az hogy fú ezek meg ezek ne szóljanak be főleg sötétedéskor. mivel nem vagyok sem magas és még izomagyú sem vagyok ezért valahogy kihagynám azt hogy ilyen beképzelt 17éves senkik beszólogassanak mert kb olyankor nem tudom mit csináljak... az az egy biztos hogy iszonyúan ideges vagyok olyankor... és nem szeretek vele sötétedéskor sétálni mert tudjuk milyen a mai világ...

az a kérdésem hogy van-e valaki így még? esetleg egykét tipp hogy mit lehetne csinálni ha pl odajönnek kötekedni vagy akármi...


2011. márc. 3. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, úgy sem tudsz mit csinálni. Ha belétek kötnek, úgy is többen lesznek mert ezek csak úgy kemények. Akkor meg lehetsz izomagyú, 5-6 emberhez úgy is kevés vagy. Kerüljétek az olyan helyeket ahol ezek a nyomorultak felbukkanhatnak. És ne reagálj ha beugatnak.
2011. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14vagyok, 172 és elég zömök, izmos. Én nem félek ilyesmitől, de megpróbálok segíteni. Mivel a mai világban a szavak sajnos nem használnak, ezért azt ajánlom minél hamarabb menj el kondizni, vagy bármi más sport, akár kézi akár vízilabda, ahol izmosodik az ember...Az nem megoldás hogy nem mész vele sötétedés után EZÉRT sétálni...Ha meg odajönnek akk nem tudom mit tudnál tenni...Egy erős valakinek se jó ha 4-5 emberrel áll szemben...hátmég akkor neked...Milyen magas vagy?
2011. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
170 valamennyi... nemtúl magas
2011. márc. 3. 16:47
 4/16 A kérdező kommentje:
meghát tudjuk mikre képesek a mai emberek... elmegyek vele sétálni vagy akármi... csak bennem van hogyha pl nagy pályaudvaron ott állnak 5en ráadásul nem rendes emberek... és elmegyünk mellettük és megnéznek meg akármi hát nemalegjobb dolog
2011. márc. 3. 16:51
 5/16 szamo77d ***** válasza:

Egyrészt hidd el, hogy én sem szívesen megyek sehová

sötétedés után! Másrészt legyen nálatok gázspray és ha

valami szemét belétek köt, képen kell fújni, s gyorsan

elmenekülni onnan! Még azt lehet csinálni, hogy olyan út-

vonalon kíséred haza a szerelmedet, ami nagyon jól ki van

világítva. Ilyen helyen talán kevesebb az esélye, hogy

bántsanak titeket! De hát igen... A mai világban...

2011. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom hogy az az érzés merüljön fel benne hogy esetleg nem tudom megvédeni :/
2011. márc. 3. 17:02
 7/16 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj de saját elmondásod alapján NEM tudod. Ezért ajánlom vagy a kézi-vízilabdát vagy a kondit.
2011. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
bocs de 5 szarral szembe állsz megnézem te hogy véded meg a bnődet...
2011. márc. 3. 17:14
 9/16 A kérdező kommentje:
attol mert te szétvagy gyúrva az nem jelenti azt hogy megis tudod védeni ;)
2011. márc. 3. 17:15
 10/16 anonim ***** válasza:
1 nem vagyok szétgyúrva 2 nem mondtam hogy nem tudom védeni 3 kisvárosban élek szal nincs ilyen problémám 4 neked akarok segíteni azért azt vedd figyelembe...
2011. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!