Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolámba (osztály társam) és halálosan szerelmes vagyok belé. Csak egy baj van hogy a nemrég szakított a pasijávál aki egyben a legjobb barátom . Szerintetek az most hogy nézne ki ha Én járnék vele (mert szerintem Ő is szerelmes belém).??????!!!!!
2011. márc. 2. 19:06
 1/3 Moszuke ***** válasza:
igazbarátok közt ilyen apróságok nem számítanak.
2011. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igazából attol is félek hogy a kapcsolat csak 2hétig fog tartani mert a barátommal is 2hétig tartott :S
2011. márc. 2. 19:16
 3/3 anonim válasza:
szerintem egy próbát megér, persze csak ha nem áll a csaj közéd meg a barátod közé. ne indulj ki abból hogy meddig volt a másik pasival, mert az semmit se jelent.
2011. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!