Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ezért szakított velem? (többi lent)

Figyelt kérdés
néhány napja szakított velem a barátnőm.négy éve voltunk eggyütt ő 22N én 23F kb két éve már rendszeresen jártunk egymáshoz ugy hogy ittis aludt vagy én náluk de a négy év alatt semmi olyan szex vagy petting nem történt köztünk.próbáltam hozzá sokszor közeledni úgy... de mindig elutasított. a mult héten leültem vele beszélgetni és mondtam neki hogy én már nagyon vágyom a szexre és szeretnék vele lefeküdni. ő erre ezt válaszolta hogy biztos nem is szeretem őt igazán meghogy csak arra kellene nekem hogy meghúzzam és szakított velem.Pedig nem egy ilyen visszahúzódó fajta lány mert rendszeresen bulizni jártunk stb nemértem hogy miért szakított velem. vagy szerintetek én voltam a hülye?
2011. márc. 2. 13:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, hogy valami nagyon nincs rendben az értékítéletével. Vagyis inkább a viszonya az élet dolgaihoz eléggé maradiak. Nem azért, mert nem feküdt le veled, hanem mert a felvetést is szakítási oknak vette.
2011. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szüz még ?,
2011. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
4 év? Mármint... 4 KIB@SZOTT ÉV???
2011. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Örülj neki barátom. Menj és éld az életed végre.
2011. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha szereted őt, és szeretnél vele lenni szex nélkül is, akkor hódítsd vissza, kérj tőle bocsánatot, amiért erőltetted.

Ha viszont fontosabb neked a szex, mint a kapcsolat ezzel a lánnyal, akkor hagyd őt, és keress más barátnőt.

Neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb: a hozzá fűződő érzelmeid, vagy a szex.


(Egyébként olyat is lehet csinálni, ha szereted őt, hogy vele vagy, csak közben mással szexelsz, csak ő ne tudja meg - amiről nem tud, az nem fog fájni neki, viszont a kapcsolatotok így tudna működni.)

2011. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
igen szeretem nagyon!! de azért sztem vártam már eleget meg szerintem azért 4év sem kevés. és igen gondolkodtam már ilyenen hogy mással szexelek
2011. márc. 2. 14:59
 17/19 anonim ***** válasza:
4 ev??? En ennyi ido utan, mar ingyen osztogatnam... Viccet felreteve, ez nagyon nem normalis. Az igaz baratokat es a kapcsolatot kb. az intimitas kulonbozteti meg egymastol. En meg szuz vagyok, eppen alakuloban egy kapcsolatom, de mar azon gondolkozom, hogy max. 1 honapot tudok varni en es, hogy ne gondolja, hogy konnyen megkaphato vagyok. Meg ha szuz is akkor is a 4 ev abnormalisan sok 13 ev folott.
2011. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"igen szeretem nagyon!! de azért sztem vártam már eleget meg szerintem azért 4év sem kevés. és igen gondolkodtam már ilyenen hogy mással szexelek"


Akkor próbáld meg a kreatív megoldást: üljetek le beszélgetni, és mondd el neki nyugodtan, hogy 1. nagyon szereted, 2. neked fontos a szex egy kapcsolatban, és 3. neked az is nagyon fontos, hogy ő mit gondol, ezért szeretnéd tudni, hogy ő miért nem akarja a szexet, mi a gondja vele. És hogy szeretnéd, ha közösen próbálnátok megoldani ezt a problémát.

2011. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
utolsó!!!!igen ezt már próbáltam ezért szakított velem azt mondta hogy ő még nincs felkészülve rá meghogy korainak érzi
2011. márc. 2. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!