Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ezért szakított velem? (többi lent)

Figyelt kérdés
néhány napja szakított velem a barátnőm.négy éve voltunk eggyütt ő 22N én 23F kb két éve már rendszeresen jártunk egymáshoz ugy hogy ittis aludt vagy én náluk de a négy év alatt semmi olyan szex vagy petting nem történt köztünk.próbáltam hozzá sokszor közeledni úgy... de mindig elutasított. a mult héten leültem vele beszélgetni és mondtam neki hogy én már nagyon vágyom a szexre és szeretnék vele lefeküdni. ő erre ezt válaszolta hogy biztos nem is szeretem őt igazán meghogy csak arra kellene nekem hogy meghúzzam és szakított velem.Pedig nem egy ilyen visszahúzódó fajta lány mert rendszeresen bulizni jártunk stb nemértem hogy miért szakított velem. vagy szerintetek én voltam a hülye?
2011. márc. 2. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szüzességi fogadalom ?
2011. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem volt neki ilyen csak egyszerűen nem akarta.csak azért gondolhatja mindenki milyen rossz úgy két éven keresztül minden hétvégén úgy vele aludni a barátnőddel hogy nagyon vágysz rá és tudod hogy ugysem lessz semmi
2011. márc. 2. 13:13
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem normális. Vagy nem volt szerelmes beléd.
2011. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4 évig ti otthon sakkoztatok?
2011. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

4 év...?!

Vagy tényleg egy nagyon prűd... bocsánat, konzervatív családból származott, ahol még csak gondolni sem lehetett a szexre, vagy - ami a valószínűbb szerintem - már rég volt valakije, és csak az ürügyet kereste, amiért lapátra tehetett.

2011. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz eset, amikor egy egyébként jól működő kapcsolatban a két fél máshogyan viszonyul a szexhez.


Van olyan, hogy valaki nem szereti a szexet, főleg nőknél.

Ahogy vannak heteroszexuálisok, homoszexuálisok és biszexuálisok, úgy vannak aszexuálisok is.


Ezt vagy tudomásul veszed (és a saját szexuális igényeidet megoldod máshogyan), vagy nem vagytok egymáshoz illők.

2011. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
vagy nem vonzódott hozzád...nem szerett..sok féleképp lehet.
2011. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
szeretett nagyon ezt kiis mutatta nekem elhalmozott mindennel de tényleg látszott az hogy nagyon szeret és éreztem is.egy pár honapja emlékszem amikor itt aludt és próbáltam az ágyban közeledni hozzá akkor annyit mondott hogy ő még nincs felkészülve rá...
2011. márc. 2. 13:22
 9/19 anonim ***** válasza:
és akkor mi volt köztetek ? csók ?
2011. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
adtad volna el 3 tevéért
2011. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!