Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álomvilág a valóság helyett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomvilág a valóság helyett?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és évek óta az a problémám van, hogyha megtetszik egy fiú és tudom, hogy én is bejövök neki, akkor nálam beindul egy fantáziálás. Már nem is a valódi férfit látom, hanem csak az álmaimat. Persze az illetőről.

Ha összetalálkozom a fiúval, akkor pedig zavarba jövök, leblokkolok. Ha mégis eljut a dolog a kapcsolatig, akkor lőttek az álmoknak, én pedig ott állok üresen és azt veszem észre, hogy nem érzek semmit. Kiszúrtam magammal és a másikkal is. „Gratulálok” magamnak, pár hónap múlva meg szakítok.

Mitől lehet ez szerintetek? Volt már korábban nagyobb csalódásom és azóta van ez. Félek újba belevágni és az álmodozással kárpótolom magam? Hogyan lehet ebből kitörni?


2011. márc. 2. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg fogod oldani ezt a "problémát".

Fogadd el magad aztán keress olyat akit el tudsz fogadni szőröstül bőröstül...

24F

2011. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl úgy, hogy nem fantáziálsz, nem ringatod magad ábrándokba. A földi valót nézed, nem mást. Az álomban semmi nem valós. Mivel te beleéled magad, ezt várod el a másiktól, mert már-már valóságosnak érzed. Mikor pedig nem úgy alakul, csalódsz benne. Ismerkedj, beszélgess, flörtölj, de ne álmodozz!!!:)
2011. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel meggátolni akarattal nem tudod, hogy ne álmodozz, javaslom tarts önismeretet, foglalkozz magaddal, értékeld magad, fejleszd az önbecsülésedet. Itt az interneten rengeteg olyan oldalt találsz,ahol ingyen letölthető ötletek vannak. Nézz a yútúbon videókat. De olvashatsz könyveket is.

Ez a legfontosabb. Ha megismered önmagad, sokkal reálisabban fogsz hozzáállni a dolgokhoz, látni fogod, ki mit akar tőled. És tudni, hogy te mit akarsz. És ehhez csak meg kell ismerjed magad kicsit jobban.

És ne aggódj, aki szerelmes, az mindig jobbat képzel a másikról, mindenki szebbnek látja a másikat, a rózsaszín köd pedig mindenkinél elszáll idővel. Ha viszont jó az önértékelésed, ezen is túl tudod tenni magad.

Sok sikert!!!

2011. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon korrekt válaszok voltak, főleg az utolsó!Köszönöm szépen!
2011. márc. 2. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem voltál még igazán szerelmes!Velem is előfordult már,hogy megtetszett valaki és túl sokat képzeltem-álmodtam bele a srácba,ami természetesen kiderült,hogy nem igaz!

Azért csak ismerkedj,és hidd el tudni fogod mikor van igazi kémia testileg,és lelki összhang!:)))23N

2011. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!