Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm és én horoszkópilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én horoszkópilag is összetartozunk, és megértjük egymást. Mennyire van valóság alapja egy ilyen neten leírt pár horoszkópnak?

Figyelt kérdés

Találtam már összefüggéseket a pár horoszkópban és az emberek társas kapcsolatában, mint pl. a Rák mellé alkalmas egy ellentett, mert azok kiegészítik egymást, vagy a kardinális jegyek jobban kijönnek egymással, mint a labilisak. Ugyanakkor a különböző horoszkópok összekapcsolódnak egymással tartalmilag, mert pl. a Szűz-Halak és a Nyilas-Oroszlán is passzolt minden ezoterikus oldalon, de példáúl volt egy lány, akivel " Rák - Halak "-nál írta egy oldalon, hogy a Halak álmodozók, ezért nem jutnak előre, és nem is lett kapcsolat köztünk.


A mostani barátnőm, aki Bak, az első az életemben, és a horoszkóp szerint is kiegyensúlyozott, értékes kapcsolat a miénk, tartalmas minden téren, és 4 hónap alatt csak pozitív dolgokat tapasztaltam e téren!!! :))))


Szerintetek mennyire valóságos ez a " véletlenek " sorozata? :)


2009. febr. 14. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor kb 12 féle ember létezne. :)
2009. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
semmi köze a csillagoknak, bármelyiket elolvasod, valamilyen szinten talál
2009. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A horoszkópok embertípusokat jelenítenek meg.

Az ilyen Nők lapja stb horoszkóp marhaságokban nem hiszek. Szerintem a horoszkópok nem mutatják meg a jövőt, csupán egy-két szeletet a személyiségünkből. Ha egy ellenőrzött normális horoszkópot vesztek alapul, akkor ti mint személyiségek összepasszoltok. Persze nem lehet mindent erre alapozni, mert lehet, hogyha az egyik fél makacs és a másik fél is, attól még összeillenek, mert nem ugyanabban makacsok, és más területen mondjuk engedékenyek...

A tudománynak pár éven belül lesz magyarázata, addig ugyanolyan hülyeségnek tartja, mint pl. régen azt, hogy a Föld forog és gömbölyű.

Én pl Szűz vagyok, kínaiban bárány. Ez elég ellentmondásos, de nekem is ellentmondásos személyiségem van. Aki profin foglalkozik a témával, az a megfigyeléseire épít. Pl. a Szűz csillagjegy hajlamosabb a bőrbetegségekre, bélbetegségekre, mozgásszervi bajokra (hajlamosabb, nem feltétlenül van ilyen baja, nekem pl. ez a három van pont). Ezt egy négy oldalas (négy oldalig bírtam a szomorú igazságot) elemzésben olvastam.

2009. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én véleményem: van valóságtartalma. Nekem csaknem 100 %-osan bejött. Attól még, hogy valaki nem hisz benne, nem biztos, hogy nem létezik. Ne a horoszkópotok írányítson, hanem a megértés és a szeretet!
2009. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyesmi kerdesre en is keresem a valaszt[b.nom Rak,es meg Skorpio...allitolag 5 szintu skalan 4 es fel pont h osszeillunk,stb.]...sz tem reszben nagyon is igazak,mindennap elolvasom az ovet es az enyemet,meg egy napra ramenoleg is,olykor segit`megtudnom` h hogyan alljak neki bizonyos szituknak es h fogadjam.Es tudd meg,elegge bevallnak,volt amikor magamraismertem azon a napon h mi is meg hogy is volt...minden ugy ahogy az aznapi horoszkopban,csak mashogy,mivel mindenkinek mashogy tortenik,de a tanulsag,a fo az volt amit ott irt.Ez 1 pelda,Olykor tenyleg masak,vagy felhaboritok,de sz tem[legalabb is en] nagy figyelmet forditok ra,es h mindent megadhassak a paromnak,az vagy anelkul.Ami erdekelne,h lattam olyat h egy honap,vagy egy evre megmondja h ez-meg az lessz...igen,szamomra nem tul rozsas olykor,vagy lehet nala sem...de ez azt jelenti h elveszitem ha pl. egy olyat ir[ojannal kezdi] `honap vegen/elejen egy talalkozas uj erzelmeket kelt fel valaki irant benned` vagy `utobbi szerencsesnek nemvelheto parkapcs. utan most igazan nagy dolog var rad`-ugyertem van aki mar 10 evet[meg annal tobbet is]elt le valakivel,ugymond valami formaban ez tenyleg igyvolt,ilyesmi alapjan megcsalhat vagy mashogy mehet,mint ahogy `tervezitek`?Csak azert kerdem[tudom h nincs koze a kerdesednek egeszen] de gondolom valamily mertekben teged is erdekelne...de bocs ha nem. koszi :D
2009. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Ááááá.... azért ez már kicsit sok lenne. Szeretem a horoszkópokat, a csillagjegyek leírását, és nekem az jött le, hogy szal van 12 csillagjegy, ami 12 személyiség. Naon érdekes, hogy a mai világban naon sokan hülyeségnek tartják ezt, de pl. minden 50. embernek bejön az amit oda leírnak.

Sok kis hülye azt mondja, hogy szánalmas vagyok hogy horoszkópot olvasok, na akkor én meg azoknak azt üzenem, hogy lesz*rom mit pofáznak, mert a magánéletemben azt olvashatok a neten amit csak akarok, és én, mint Rák, azt írja a jegyemről, hogy érzelmes, aranyos, nagyon tud szeretni, odaadó, kényezteti a szerelmét, tejben-vajban fürdeti, naon könnyen meglehet bántani, és szereti az emléktárgyakat, a múltat. A Halakkal, Bakkal, és a Skorpióval kijön, de 2 Rák kapcsolata is olyan mint " nőt csak nő tud igazán kielégíteni ;) " ... szal az akinek ez nem tetszik, az takarodjon innen, IDE CSAK AZOK ÍRHATNAK, AKIKET ÉRDEKEL A TÉMA, AMIT MEGFOGALMAZTAM!

2009. febr. 18. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!