Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm és én horoszkópilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én horoszkópilag is összetartozunk, és megértjük egymást. Mennyire van valóság alapja egy ilyen neten leírt pár horoszkópnak?

Figyelt kérdés

Találtam már összefüggéseket a pár horoszkópban és az emberek társas kapcsolatában, mint pl. a Rák mellé alkalmas egy ellentett, mert azok kiegészítik egymást, vagy a kardinális jegyek jobban kijönnek egymással, mint a labilisak. Ugyanakkor a különböző horoszkópok összekapcsolódnak egymással tartalmilag, mert pl. a Szűz-Halak és a Nyilas-Oroszlán is passzolt minden ezoterikus oldalon, de példáúl volt egy lány, akivel " Rák - Halak "-nál írta egy oldalon, hogy a Halak álmodozók, ezért nem jutnak előre, és nem is lett kapcsolat köztünk.


A mostani barátnőm, aki Bak, az első az életemben, és a horoszkóp szerint is kiegyensúlyozott, értékes kapcsolat a miénk, tartalmas minden téren, és 4 hónap alatt csak pozitív dolgokat tapasztaltam e téren!!! :))))


Szerintetek mennyire valóságos ez a " véeltelenk " sorozata? :)


2009. febr. 8. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be sajnos, pedig a fiú bak, lány bika állítólag jó párosítás a horoszkóp szerint.

De hátha te szerencsésebb leszel...Sok sikert!

2009. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem növessz agyat... Már az is vad, hogy hiszel abban, hogy a csillagok (sok száz, vagy millió fényévre lévő napok, vagy a naprendszer bolygói) befolyásolják az életedet, de hogy a horoszkópban hiszel, az nagyon durva. A horoszkópnak ugyanis SEMMI köze a csillagok állásához, mikor azt mondják, hogy a Jupitert kitakarja a Mars, akkor nyugi, mert szinte biztos, h nem így van.

És még ha igazuk is lenne, akkor is, az ilyen finomságú horoszkóp (bak, vízöntő, nemtommi) semmire sem jó, még az asztrológiát művelő emberek szerint sem... Szóval először gondolkozz, mielőtt hülyeséget kérdezel!

2009. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te is gondolkozz, már lepontoztalak :)
2009. febr. 8. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj! Nem te vagy az egyetlen, aki hisz a horoszkópban.A párom és én, mind a ketten vízjegyűek vagyunk.(halak és rák). Azt olvastam/tuk, hogy az azonos jegyűek jobban megértik egymást..És ez így is van..tapasztalat..
2009. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!