Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már túlsúlyos barátod/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már túlsúlyos barátod/barátnőd?

Figyelt kérdés
Elképzelhetőnek tartod, hogy beleszeress egy ilyen emberbe? Mi az a határ, ami felett kizárt dolog? És pusztán barátként el tudnád fogadni?
2011. márc. 1. 21:08
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

21:44: Ezért adtam mindenkinek zöld kezet. Nem vagyok sértődékeny kislány, hogy ne értékeljem mások őszinte válaszát:p


Egyébként szerintem sem számít barátságban a külső. Párkapcsolatban pedig ízlés kérdése, hogy kinek mi jön be.. Személy szerint, ha én férfi lennék, az olyan 60-70kg-ra mondanám azt, hogy nőies..:) De az is igaz, hogy mindenkin másképp látszik meg a súly.

Férfiban inkább az átlagos testalkatot részesítem előnyben, pontosan azért, mert annyira tudok gyűlölni minden plusz kilót magamon:( De a belső értékek nagyon sokat tudnak szépíteni számomra egy férfi külsején. (És igen, volt már túlsúlyos párom, aki mellettem szedett fel 30 kilót..Nem zavart.)

2011. márc. 1. 22:27
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem is lesz.

Számomra a sport az elsődleges dolog az életemben, ezért elképzelhetetlen, hogy olyannak legyek, aki nem így érzi.

2011. márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Most olvastam végig a válaszokat.

Üzenem a "betegség miatt vagyok kövérnek":

Számold ki a napi felhasznált kcal mennyiséged, és vigyél be felhasznált -500-at, fogadjunk, hogy elkezdesz fogyni, ha nem, akkor te UFO vagy, és a környezetedből lopod a zsírt..

2011. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Leppurd, neked igazad van, de nagyon könnyen mondja az, aki régóta edz és figyel a táplálkozására. Nem rossz indulattal mondom, mert Te már segítettél nekem fogyókúra topikban, s hasznos is volt a válaszod számomra, de hidd el, ha egész életedben nem mozogtál, max tesiórán, s egész életedben szar kajákat ettél, mert azt láttad a családodtól ("mindegy, csak teljen a gyomor"), akkor nagyon nehéz változtatni. Tudom, mert végigcsináltam. Illetve nagyon nehéz nem a végletek között mozogni s ésszerűen csinálni, mert elkezdesz fogyni, belelkesülsz s azt hiszed, ha még kevesebbet eszel, gyorsabban fogysz... s minél gyorsabban fogytál, annál gyorsabban hízod vissza. Szóval van, aki nem igénytelenségből kövér, s nem is betegségből, hanem az ésszerűtlensége miatt. Életmódot váltani bizony nehéz. Bocs az offért.

26/N

2011. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Hidd el, én sem éltem mindig így...

Kb középiskola 10.-ig én kövér gyerek voltam, elkezdtem mozogni, normálisan kajálni, és mindent megváltoztatni, ezért is ítélem el a kövéreket, mert lehet változtatni, ha az ember akar.

2011. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jogos.

26/N

2011. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
74%

A férjem Január elején kezdett fogyózni és eddig 20 kg-ot fogyott!!

130-bol :S

2011. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!