Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már túlsúlyos barátod/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már túlsúlyos barátod/barátnőd?

Figyelt kérdés
Elképzelhetőnek tartod, hogy beleszeress egy ilyen emberbe? Mi az a határ, ami felett kizárt dolog? És pusztán barátként el tudnád fogadni?
2011. márc. 1. 21:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
???????
2011. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt. Valószínűleg kicsit visszatartana első ismerkedéskor, ha őszinte vagyok. De ha a mostani párom elhízna nem szakítanék vagy nem hagynám el. Egyébként túlsúlyos barátaim vannak páran, vagyis inkább voltak..
2011. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

a test is fontos de az arc fontosabb.. (pl nekem babaarc a gyengém *.*)

bár én nem járnék ducival az az igazság :$ :)

16/L

2011. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt, nem is lesz. Én magam nagyon odafigyelek az alakomra, rengeteg sportolok, fontos az egészséges életmód, és nem tudnék kijönni olyan emberrel, aki ezeknek pont az ellentettje.
2011. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Kívánom, hogy egyszer ti is túlsúlyosak legyetek és ne álljon veletek senki szóba emiatt. Valaki nem csak azért kövér, mert zabál vagy nem mozog. Lehet betegség miatt is valaki túlsúlyos.
2011. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer egy korábbi barátnőm a kapcsolat alatt meghízott kicsit. Nem vészesen és nem is emiatt szakítottunk.

Szexuálisan nem vonzanak a kövér nők, tehát bele nem szeretnék egy dagi csajba, de az ismerősök, haverok között van ilyen, de engem semmiben nem zavar, hogy erősen túlsúlyos. Tehát barátként miért ne fogadnám el.

2011. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

egy egészséges mértékű pocak még elmegy, mert így magam sem érzem feszélyezve és nem akarok görcsösen "tökéletesen" kinézni (ami nem is egészséges)

viszont azért legyen benne az hogy ne hanyagolja el magát, tehát ha szeret is enni (ami jó dolog :)) kompenzálja sporttal. úgy is a közös sport összehoz ;)

2011. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
én azért járnék ducival mert szexuálisan nem tud izgatni, ezért lehet csak barátság.70 kg már sok. ideális az 50. de ugy 60 körülig belefér. 60 -70 közöttinek már sok belsö értéke kell legyen hogy labdába rughasson.de vannak olyanok akik kifejezettem buknak a ducikra ismerek ilyet.
2011. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Kövérrel soha.


Nekem 5 kiló plusz még belefér, az olyan hogy bármikor fel vagy le szaladat, de 10-15 vagy akár 20 már nem.

Magam is sportolok, fontos az egészség, amibe a túlsúly már nem fér bele.

2011. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi számít túlsúlynak. Olyan barátom már volt, akinek az ideálisnál több volt a súlya, volt némi pocakja, de azért nem az a kategória, akire azt mondanám, hogy dagadt. Sőt, vele jártam a legtovább, 3 évig.

A kimondottan kövér férfiak egyszerűen nem vonzanak (nálam a kövér kb. onnan kezdődik, ahogy Jack Black kinéz), így nem valószínű, hogy tudnék egy ilyen férfira hódító férfiként tekinteni. Barátként minden további nélkül.

2011. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!