Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már túlsúlyos barátod/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már túlsúlyos barátod/barátnőd?

Figyelt kérdés
Elképzelhetőnek tartod, hogy beleszeress egy ilyen emberbe? Mi az a határ, ami felett kizárt dolog? És pusztán barátként el tudnád fogadni?
2011. márc. 1. 21:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt, és nem is lesz. illetve egyik korábbi kapcsolatomban a srác eléggé elhízott, hát rá is ment a kapcsolatunkra, nem vonzott már annyira szexuálisan. végül szétmentük, de ez csak csepp volt a tengerben.

Egyszerűen taszítanak szexuálisan a túlsúlyos emberek. Ennyi. Nem értem miért kéne emiatt rosszul éreznem magamat... biztos én se jövök be sok férfinak, mert kicsi a mellem, vagy mert fekete a hajam, vagy mit tudom én. Ez van.

De azért azt hozzátenném hogy a kövér emberek 90%-a nem betegség miatt kövér, hanem azért mert sokat zabál. Ez tény.

2011. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

párom 30 kilót hizott 1 év alatt,10 lement róla,de még igy is 100 kiló felett van

de így is szeretem,ugyanugy kivánom,nem zavar hogy duci lett,lényeg hogy az egészsége ne szenvedjen kárt,többi nem számit

23/N

2011. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Az első igazi szerelmem egy 95 kg feletti, kb. 170 cm-s, enyhén kopaszodó pasi volt. Én akkor voltam 170 cm-s, 55 kg-os lányka, úgyhogy még csak nem is hasonló súlycsoportban voltunk. :) De én amúgy is a kicsit teltebb pasikat szeretem.
2011. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

"Kívánom, hogy egyszer ti is túlsúlyosak legyetek és ne álljon veletek senki szóba emiatt. Valaki nem csak azért kövér, mert zabál vagy nem mozog. Lehet betegség miatt is valaki túlsúlyos."


És most akkor csak azért járjak egy kövérebb férfival, mert jaj szegény...? Azért a külső elég meghatározó az első benyomás szempontjából, az első benyomás pedig azért szerintem fontos. Ha azt vesszük, a férfiaknál is úgy van, hogy vannak, akiknek a nagyon sovány nők tetszenek, vannak, akiket meg taszítanak, másoknak a husibb lányok jönnek be, némelyeknek a kismellűek, másoknak a nagy mellűek, stb. Annyira változó, hogy kinek mi jön be a másikon...

2011. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én életem során voltam már csinos és túlsúlyos is, és olyan hatalmas különbséget tapasztaltam a két állapot között, hogy kívülálló talán el sem képzelné. Abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy mindkét esetben volt barátom, de a külvilág hozzáállása.. Egyébként egészségügyi okok miatt szedtem fel a többletet, nem azért, mert hirtelen többet kezdtem volna enni. Szerintem nagyon sokan járnak még hasonló cipőben..

A személyiségem mindkét esetben ugyanaz volt, de duciként úgymond bezárultak előttem az ajtók. Sokan egyébként annyira viszolyognak ettől az állapottól, hogy még barátként is tartózkodnak az embertől, mintha ragályos lenne, vagy valami..

Én nem találkoztam még olyan emberrel, akinek kifejezetten ez lett volna az esete, úgyhogy nagyon kevesen lehetnek:) És nem is tartom követendő vagy jó dolognak, de ha egyszer az ember meghízott valamilyen okból, nem úgy megy, ahogyan az okosok elképzelik, hogy "Ne egyél!". Sajnos a szervezet nagyon jól ki van találva, hogy még véletlenül se veszítsen tartalékokat.

Minden elismerésem azoknak, akik 100-120 vagy még több kilóval képesek BOLDOGAN és kiegyensúlyozottan élni, mert nem könnyű dolog!

2011. márc. 1. 21:26
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

21:23 vagyok és még hozzátenném, hogy olyannyira inkább a ducikat szeretem, hogy sokáig úgy éreztem, sovánnyal nem is tudnék lenni. Nagyon izmossal meg pláne nem. Sajnos sokszor pont ezek botlottak belém, mert elég csinoska voltam, és azt hitték, nekik van nagyobb esélyük, amíg a teltebbek nem mertek próbálkozni.

Az egyetlen ember, aki úgy is tetszett, hogy vékonyka volt, az a mostani párom, viszont szerencsére mostanában ő is felszedett pár kilót, bár még nyugodtan szedhetne többet is. :)

2011. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
65%

Mi számít hasznos válasznak?


Az, amiből választ kapsz a kérdésedre(szerintem)


A kérdés az volt hogy járnál-e kövérrel


Szóval akkor miért vannak lepontozva azok akik a kérdésre válaszoltak?

2011. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

az első 21:23-as vagyok


párom 105 kiló körül mozog (80-85 körül volt amikor megismertem,akkor volt kb ideális a súlya)

de ennyi töblettel is ugyanolyan boldog,ha nem jobban,amig nekem tetszik igy is,addig nem érdekli a külvilág (volt rajta még plussz 10 kiló,azzal nehezebben mozogtt,annyit leadott pár heti kevesebb kajával) Le tudná ezt is,de igy érzi most jól magát,akkor minek?


Vékony pasi sosem kellene,én 55 körül vagyok 170 centihez,kell hogy megtartson ha nagyon fúj a szél:D

2011. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Járnék. Nem csak azért, mert a nagyon vékony férfiak nem jönnek be, s magam is molett vagyok, hanem mert ha a személyisége elvarázsol, miért lenne akadály a külső?

26/N

2011. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a barátoknál a legkevésbé sem számít a külső.

26/N

2011. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!