Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már teljesen tanácstalan vagyok. Segíts kérlek!

Figyelt kérdés

Már nem tudom mit csináljak...kérlek olvassátok el, és adjatok tanácsokat!

Van egy lány az osztályomban, most vagyunk 11. -esek és nagyon jóban vagyunk tavaly óta. Iskolában kevesebbet beszélgetünk, ott inkább a barátnőivel van. Hétvégente sokat beszélünk MSN-en, mindig rámír, ha fennvan...élőben is mindig odajön hozzám, vagy ha nem, akkor messziről mosolyog rám. Nagyon kedvesen viselkedik velem, elmond dolgokat magáról, mindent meg tudunk beszélni. Néha úgy érzem, hogy talán még be is jövök neki...bár néha elbizonytalanodok.

Van egy kapcsolatnak nem nevezhető viszonya egy sráccal, aki most nagyon messze elment dolgozni, de így még kevesebbet törődik vele, mint ezelőtt...Ő is mondta, hogy érzi, hogy hiba volt vele lennie.

Kettesben sulin kívül egyszer találkoztunk, akkor sem úgy, hogy elhívtam valahova, hanem én is épp mentem a városba és volt időnk, és akkor megbeszéltük, hogy elmegyünk megiszunk egy kólát...Tartok egy kicsit attól, hogy lépjek...ő azt mondta, hogy akkor jól érezte velem magát, fantasztikusat beszélgettünk tényleg...De valahogy sok múlik az egészen...eléggé gyerekes osztálytársaim vannak, és ha beégnék a lánynál biztos cikiznének, mert amúgy sem vagyok egy nagyon népszerű ember közöttük...Valahogy tudnom kéne, hogy biztosra megyek a lánynál...

Esetleg milyen indokkal tudnám elhívni valahová, hogy ne úgy látsszon, hogy direkt hívom el? vagy hogy tudjam meg tőle, hogy tetszem-e neki mint pasi? valamit muszáj lenne csinálnom, mert beleszerettem, nagyon is, és már kellemetlen, mikor ott áll mellettem, vagy előttem a szemébe nézek, rám mosolyog és nem merem neki megmondani, hogy is érzek...vagyis el kell folytanom mindent. muszáj lenne még kettesben találkoznunk...legyetek szívesek segítsetek!


köszönöm előre is!


2011. márc. 1. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján van rá esély hogy bejössz neki. Nem is kicsi. És a szavaidból azt is ki lehet venni, hogy ez a lány nem tartozik a gyerekes társaid közé. Ezért szerintem ha bepróbálkoznál és nem úgy sülne el, ahogy szeretnéd, akkor se kürtölné szét, így ettől szerintem nem kell tartanod. És szerintem az se kell hogy indokokat keress. Csak mond, hogy olyan jó volt mikor a múltkor kóláztatok, szeretnéd megismételni. Ha belemegy, akkor szerintem elég jó helyről indulsz;)
2011. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg, ha van közös barátotok, aki megbizható azt ráállíthatnád a csajra, hogy kérdezzen rá arra, hogy mit gondol rólad. Úgyis elhívhatnád, hogy ne legyen túl feltünő, pl. mikor msn-eztek, megírnád neki, hogy unatkozol és lenne e kedve elmenni veled sétálni, vagy meginni valamit. Ezek ha nem válnának be, még mindig ott van az, hogy leülteted, mélyen a szemébe nézel és elmondod őszintén az érzelmeid. Az osztálytársaidra meg ne figyelj, ebben a korban normális, hogy amival tudják, azzal szivatják a másikat, ha mindig azt nézed, hogy mit szólnak mások meg mit gondolnak,akkor sosem tudsz majd önmagad lenni.
2011. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj! Te egy nagyon aranyos srác lehetsz! :) De most a lényegre térek! Szerintem (de ez csak az én véleményem) nem jösz be neki! Nem azért mondom, hogy elkeserítselek! Hanem saját tapasztalat!!! 23/L vagyok, és nekem is volt egy nagyon jó barátom pasi, mikor 21 voltam. Detto így voltam vele, mint te meg a csajszi... Jó, én összejöttem a sráccal, de csak mert azt HITTEM, hogy majd beleszeretek. Az lett a vége, hogy akarva-akaratlanul összetörtem a szívét! Ne vallj szerelmet a lánynak, és ne bízz senkiben ezen a téren! Majd eljön a az a lány, akinek tetszel is! Higgy nekem! Mondom: saját tapasztalat!
2011. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló vagyok még mindig! Ne hallgass a másodikra, mert ez nagyon ostoba dolog! Hidd el, megjártam én ezeket a "ráállítós" barátokat! Egyik sem jó semmire! Első emberke pedig kicsit olyan lehet, mint kereszttesóm... Ő is feszt biztatott más pasikkal, és végül egyikből sem lett semmi!
2011. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!