Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fogom ölni a kapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom ölni a kapcsolatomat. (? )

Figyelt kérdés

kétségbe vagyok esve

22 éves lány vagyok, van egy barátom, akit mindennél jobban szeretek. Ő is engem, de sajnos mostanában minden a rossz oldalára fordult aminek én vagyok az oka. Kamaszkoromban is hajlamos voltam a depresszióra, pánikolásra, önsanyargatásra, magam utálására de azt hittem, hogy csak a változás korának velejárója. Sajnos nem múlt teljesen el, az utóbbi hónapokba megint előjött. Sok mindenben nagy súly nehezedik rám, vannak konfliktusaim feletteseimmel, szüleimmel is ezért elég rossz passzban vagyopk egy ideje. Azt vettem észre, hogy a barátom is eltávolodott tőlem :( Azt hittem van neki valaki más de elmondta, hogy igazából nem érzi már azt a lángolást mint régebben.

Ő egy nagyon életvidám fiú volt mindig is, most pedig azt mondta kezdem őt is lehúzni. Szeret engem de így tönkreteszem az ő életét is ha állandóan rossz kedvem van.

Mogorván válaszolok, duzzogok és hisztis vagyok. Tudom, hogy ez rossz és úgy szeretnék rajta változtatni csak nem tudok hozzá kezdeni.

Tudtok nekem tanácsokat adni? :(

Vissza szeretné kapni a kapcsolat első éveinek boldog életvidám lányát. El fog múlni a szikra teljesen és végleg elveszítem őt. Nem akarom!!!


2011. márc. 1. 14:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

elkezdtem olvasni a könyvet de alig a negyedénél abbahagytam mert a felét sem értettem

pontosabban nem kötött le

úgy éreztem mintha valami kényszerolvasmány lenne telis tele magamba bebeszélő pozitív gondolatokkal

2011. márc. 1. 18:00
 22/28 anonim ***** válasza:

A pszichomókus ugyanezt csinálja, csak talán másképp. Először nekem is az jött le belőle, hogy baromság, aztán olvasgattam, keresgéltem neten hasonló írásokat, könyveket, és rájöttem, hogy igaza van, bár még én sem olvastam ki egészen a könyvet, lassan adagolom magamnak :)

Feljebb írtad, hogy meg sem érdemled a párod. A könyv pont erről ír, hogy ne mondj magadnak ilyeneket, ez olyan mint egy agymosás: Te is el fogod ezt hinni, és ő is, mert megérzi rajtad.


De te tudod, csak egy ötlet volt :)

2011. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

köszi

lehet, hogy igazad van... valamelyik nap kiveszem a könyvtárból és neki fogok megint ugrani

szépen lassan, azt hiszem a könyv elején is ezt írta az írója

2011. márc. 1. 18:11
 24/28 anonim ***** válasza:
ismerek olyat akinek kétszemélyisége volt ehhez képest egy a te problémád nem ciki:)apám jár ilyen dokihoz, lényegében először időpontot kell tőle kérned az első alkalommal csak beszélgettek azért mert fel kell mérnie mi lehet a problémád(mint amikor vért kell venni ahhoz hogy lássák van e valami bajod)és a beszéd azért segít mert így még egy ember látja a te problémádat ráadásul külső szemlélőként így rá tud vezetni arra hogy mit kéne tenned mert olyat is meglát amit te nem.Egyébként olyan mintha egy baráttal beszélgetni azzal a különbséggel hogy ő normális tanácsokat is tud adni hisz ez a dolga ezt tanulta(de azért nem árt jó dokit találni, aki jó a szakmájában)és mint fent írtam más emberek problémájához képest a tied nem egyedi eset tehát nem kell szégyellned magad miatta.
2011. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
na én sem tudok írni:D ja és alapszabály ha nem tudod szeretni és tisztelni magadat másokat sem tudsz vagy kivetíted a másikra a problémádat a depresszió (tapasztalatom szerint)fertőző.Más szóval az emberek átveszik mások hangulatát.Teszem azt ha egy rakás embert két csoportra osztasz az egyiket vidám történetekkel töltöd meg, míg a másik csoportot feldühíted utána mindkét csoportnak megmutatod ugyanazt a képet. az első vidám csoport egy vidám társaságot lát a kocsmában, míg a második dühös csoport egy kocsmai veszekedést lát:D és ez egy megtörtént kísérlet (amúgy a kép csak egy sima ebédet mutat egy kocsmában mindenféle érzelem nélkül):)
2011. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz hidd el hogy segiteni fog, kezdj sportolni, igyál citromfű teát. A depresszió betegség mint az infulenza orvos kell hozzá könyvolvasástól vagy a szerelmedtől nem leszel jobban.
2011. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Utolsó: Az influenza nem jó példa, ugyanis arra nincs orvosság ;)
2011. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

egyeztettem időpontot, jövőhétre kaptam

nagyon reménykedem benn, hogy jobb lesz utána

nagyon félek, mert a kapcsolatom nagyon mélyen van, eddig még soha nem süllyed le :( rettegek tőle, hogy elvesztem

2011. márc. 2. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!