Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első csókod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókod?

Figyelt kérdés

Kuváncsi vagyok rá.

Kort nemet csak akkor ha akarsz, de a véleményedre kiváncsi vagyok arról, hogy milyen volt, azzal a személlyel jobb lett-e, és hogy még vele vagy-e(mennyi ideje), ha nem, akkor csak azt írd le h milyen volt:)


2011. márc. 1. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt. Rágó ízű. Sosem felejtem el. Nagyon szerelmes voltam. Azután másfél évig tartott a kapcsolat, viszont szerencsére vége is lett. Most még boldogabb vagyok, bár a csókolózás nem olyan jó, mint azzal a lánnyal volt. De azért más szempontból sokkal kielégítőbb a kapcsolat. 24
2011. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát az első az rossz volt, meg váratlan. És nagyonnagyon is féltem. :D De utána ugyanazzal a fiúval, elképesztő jó volt, bele lehet tanulni. :D

15L

2011. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Ezt egyszerűen lehetetlen leírni... :D (attól még megpróbálom) Csodálatos, eszméletlen, fergeteges és még sorolhatnám...

Amikor oda hajoltam hozzá és ő is közledett a pillangók mégjobban ficánkoltak és csiklandoztak a hasamban, kicsit össze is rándult a gyomrom, mert nem tudtam, hogy mit fog szólni, mivel ő tapasztaltabb ebben, nekem viszont az első, vagy menni fog-e egyáltalán. Ment. Először amikor össze érintettük az ajkainkat átnyultam a nyelvemmel, akkor hirtelen elkapta a fejét, de a következőnél, már engedte. Kissé kétségebe estem a tapasztalatlanságom miatt. De akkor jött a feloldás... mondta hogy jól csókolok :$$. Amikor átnyultam a nyelvemmel és éreztem a forró lehelletét és hozzáértema nyelvéhez, az olyan volt mint ha nem is itt történt volna, hanem valahol egészen máshol, sok pillanat olyan mint ha nem is evilági lenne, hanem sokkal jobb, de ez másként volt nem evilági... (ez olyan hülyeségnek hangzik, de így tudtam leírni xD) Szóval ilyen volt, dióhéjba.

Azóta is együt vagyunk, már fél éve.


16/f

2011. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem tegnap volt:)

A lánynak is első, nekem is.

Kicsit félénk volt, de nagyon jól csókol.

Utolsó, konkrétan sikerült azt leírnod amit éreztem:D

Ment a zöld kéz mindenkinek:)

2011. márc. 1. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Puha, meleg, nyirkos. És nagyon finom, természetes, magától értetődő. Nem tudom, hogy kezdődött - félig-meddig az ágyon ülve-hasalva, egymáshoz hajoltunk, és ösztönösen megcsókoltuk egymást. Aztán mégegyszer. Aztán hosszabban. Ilyesmi.
2011. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a fika kijött az orromból és a lány pelyhes kis bajszán megtapadt és nem mozdult el onnan. Hát ilyen volt.
2011. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fegyvernepper ***** válasza:

Utolsó: Ezen jót nevettem... :D Amugy még semmilyen...

15f

2011. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 someone... ***** válasza:

Igazából rossz volt. Nem azért mert rosszul csókolt a lány hanem mert nem szerettem őt, csak ki akartam próbálni. Kár volt az elsőt rá "pazarolni", ezért azt mondom mindenkinek hogy ne siettesse a dolgot majd azzal akit igazán szeret.


14/F

2011. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
részeg vtam, de emlékszem h nagyon tetszett:) finom volt:) a fiút már kinéztem magamnak a buli előtt 1héttel. előre meg volt dumálva bnőmmel,hogy nah akkor a buliban végre először fogok smárolni. bnőm meg is akart tanítani,hogy hogyan kell. de leadta elméletbe a dolgokat és a buli előtti egész estét végiggörcsöltem:D a srác nem hitte el,hogy vele smároltam először,mikor elmondtam neki, kiakadt, hogy ezt nem hiszi el,nem vett észre semmit:D elég jól smároltam akkor:) egészen belejöttem, másnap a nyelvem is iszonyat fájt,meg lett erőltetve:D aznap 2pasival is smároltam,mert már miért ne:D 15éves voltam... 18l
2011. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14/l vagyok még csak:)

Szerelmes vagyok belé,és tökéletes volt.Csak egy rövid csók volt,de romantikus.

Áhh olyan jó volt...mikor láttam hogy felém tart az illető,és tudtam hogy mit akar,remegtem.De mikor megcsókolt..."a mennyben voltam,és repültem ott fent":)

Aztán mégegyszer megcsókoltam én is:)

Az első csókomat vele szerettem volna,és így is lett.Gyönyörű emlék marad ez a dolog.

2011. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!