Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első csókod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókod lánnyal?

Figyelt kérdés

Milyen volt és előre megterveztétek, vagy csak úgy jött? És szerelmesen kérdezem, hogy nagyon szerelmes voltál vagy és vele volt az első leszbikus csók.

Nekem nagyon jó volt:) Vele volt az első:) azóta is együtt vagyunk, imádom őt:)

18/L


2011. jún. 19. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon jó volt. sok más lánnyal is jó volt. 25/f
2011. jún. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZAR.be voltam baszva.
2011. jún. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy a kicsit hosszabb ideig tartó szájrapuszi csóknak minősül-e.... ha igen, akkor két hete volt, és nagyon jól sikerült:D Komolyan elgondolkoztam azon, hogy egyszer ki kéne próbálni lánnyal is:D
2011. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, jo volt. 20/f
2011. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem emlékszem rá , de bánom is hogy megtettem azzal a lánnyal ... :( azóta 2 lánnyal csókolóztam , tegnap előtt azt mondta a csaj nagyon jól csókolok , én szinte ezt tartom az elsőnek mert legalább ilyenkor nem voltam részeg... :\
2011. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!