Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csnáljak első találkozásná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csnáljak első találkozásnás egy lánnyal? és mit ne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehetőleg ne vedd el.
2009. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

sétáljatok, beszélgessetek, egyszerűen csak érezzétek jól magatokat! sose tedd: ne beszélj az exedről és semmiképpen se támadd le(tapizás se) szerintem ezek a legfontosabbak!

Remélem segítettem

19/L

2009. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Igzan van az előttem hozzászólónak.

Nemrég volt egy randim egy sráccal, az eldő találka.Reméltem, hogy ő el tudja feldtetni majd velem a volt baátomat és kialakulhat ebből egy szép kapcsolat.

Tudod mit csinált az első találkozón? Még csak nem is kérdezte, hogy meséljek magamról :S

Rögtön letapitot, csókolgatott és akár a sex-ig is elment volna, ha nem álítottam volna le.

Másnap írtam neki egy levelet, hogy nem akarok vele többet találkozni. Nagyon leírta magát előttem. Nem erre számítottan , és romantikus típus vagyok :)

Én nem vagyok "az a fajta"lány.

Szóval lehetőleg ne tapizd le, ne rohand le rögtön, mert a lányok többsége nem szereti és nem is ezt várja el az első találozón.

Nem tudom mennyire ismeritek már egymást, kérdezz tőlle, mond neki, hogy meséljen magáról stb...

Fogd meg a kezét, kézenfogva sétáljatok, esetleg meg is kérdezheted tőlle, hogy megcsókolhatod-e?

Legyél fogyelmes :-) mert a lányok többsége ezt nagyon szereti.

Hajrá!!!:)

25/L

2009. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet:

-beszélgess vele

-sétáljatok

-hívd meg egy teára vagy valami

-légy udvarias

-ha hazáig kíséred(ajánlatos addig kísérni) akkor ne az legyen hogy kiszáll a kocsiból és kész hanem kísérd az ajtóig, mondd hogy jól érezted vele magad és hogy szeretnél még vele találkozgatni


nem ajánlatos:

-részegen, bedrogozva, másnaposan találkozni vele

-a jelenlétében más nőket megbámulni

-az ex-eidről áradozni

-fogdosni stb.

-csak magadról beszélni


hát szerintem kb ennyi:D

2009. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

hát elég baj ha nem tudod.

viselkedj természetesen. gondolom kíváncsi vagy rá milyen ember, ezt hogy megtud csak beszéddel tudod elérni. ő is kíváncsi lehet rád ezért ő is fog kérdezni, ekkor ne hazudj neki. hogy milyen közös programot találtok, az majd ott helyben eldől, az is lehet hogy nem igazán jöttök ki egymással ezért nem is érdemes teljes programot tervezni.

2009. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne kérdezd meg hogy megcsókolhatod -e!

Ezzel nem értek egyet (10:48) Milyen illúzióromboló már ez a kérdés??

A csók az magától jön. Tiszta gáz lenne ha megkérdznéd..

2009. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Semmiképp ne kérdezd meg hogy megcsókolhatod -e!

Ezzel nem értek egyet (10:48) Milyen illúzióromboló már ez a kérdés??

A csók az magától jön. Tiszta gáz lenne ha megkérdznéd.."


nyugodtan kérdezd meg, de csak akkor ha van köztetek vlmi feszültség/izgalom, perzselő levegő köztettek.

tehát csak úgy oda veti hogy akarasz 1 csókót az tényleg gáz.

2009. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Add neki azt ami kell neki, ha az kell neki, hogy dugd meg jól akkor dugd meg, ha az, hogy elmentek moziba menj el vele!:D(szélsőségeket mondtam) ja és figyeld meg mit szeret ha mondjuk sokat beszél pl a filmekről vagy akármi akkor ezt a témát hozd föl sokat ja és még ami nagyon fontos NE SZARJ BE!!!!!!!!!!!!!!!!


Remélem segíthettem!:D

2009. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!