Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, aki nem képes szeretni?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok, eddig egyetlen kapcsolatom volt, azt is bánom...

Sosem voltam olyan, aki könnyen belemegy egy viszonyba, az érzelmek távol álltak tőlem mindig is... Mikor volt barátom úgy éreztem végre képes vagyok szerelemre, de csak bánatot és szenvedést hozott az egész.

Azóta volt nem is egy srác, akivel lehetett volna több, de mindegyiket elküldtem. Olyan, mintha nem lenne szükségem senkire és nem tudnék újra szeretni.

Néha rámjön a szeretethiány és a magány, de akármikor adódik valami lehetőség, megkönnyebbülök, ha nem lesz belőle semmi.

Kérlek ne írjátok, hogy forduljak pszichológushoz, inkább adjatok valami tanácsot, ha tudtok!


2011. febr. 28. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én több mint tíz év alatt jöttem rá hogy egyszerűen idegesít egy idő után ha valaki velem egy légtérben van. Nincs mit tenni,ez van.
2011. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tanácsot adni nem tudok, de ha ez megnyugtat mások is vannak így, pl én. Annyi különbséggel, hogy több bnőm volt és a többségüket nem bántam meg. Szerelmes nem lettem egyikükbe se, de jól elvoltunk. Mára megtanultam boldognak lenni egyedül.
2011. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudodm mit érzel. Én is ilyen vagyok. Én nagyjából sejtem, hogy miért is történik mindez. Nálam egy gyerekkori traumával kezdődött (a szomszéd fiúk megerőszakoltak 5 évesen), és innentől kezdve nem vagyok képes teljesen szeretni, még magamat sem. Félek ha teljesen menyilok, akkor olyannyira sérülhetek, hogy még a diliház és a legjobb pszihológusok sem tudnának rajtam segiteni.
2011. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ugyan ez van velem XD

A pszihológus nem segítene rajtad, mert neked kell, még ha ezt mondanák is :) Engem elküldött, hoyg megoldom előbb utóbb magam is, csak kitartás kell.

Hát, ez az élet :p iylenek vagyunk

2012. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!