Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, aki nem képes szeretni?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok, eddig egyetlen kapcsolatom volt, azt is bánom...

Sosem voltam olyan, aki könnyen belemegy egy viszonyba, az érzelmek távol álltak tőlem mindig is... Mikor volt barátom úgy éreztem végre képes vagyok szerelemre, de csak bánatot és szenvedést hozott az egész.

Azóta volt nem is egy srác, akivel lehetett volna több, de mindegyiket elküldtem. Olyan, mintha nem lenne szükségem senkire és nem tudnék újra szeretni.

Néha rámjön a szeretethiány és a magány, de akármikor adódik valami lehetőség, megkönnyebbülök, ha nem lesz belőle semmi.

Kérlek ne írjátok, hogy forduljak pszichológushoz, inkább adjatok valami tanácsot, ha tudtok!


2011. febr. 28. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom mindenki más, meg kell várni, hogy az érzés találjon rád :)
2011. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok tanácsot adni, mert én is egy lelki nyomorék vagyok. Talán tényleg kéne a pszichomókus:)
2011. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Menj...ja bocs
2011. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben vagyok csak kicsit máshogy!! Én mindig összejöttem egy sráccal majd pár hét mulva ugy éreztem hogy megfulladok a kapcsolatban és dobtam... Majd hatalmas megkönnyebbülés volt hogy nincs! Tanácsot adni nem tudok mert magam sem tudom mit csináljak ugyhogy inkább hagyom is! Ha az igazi jön, akkor majd ugyis minden máshogy lesz!!
2011. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nem lennél képes szeretni. Szerintem inkább csak félsz egy kapcsolattól, és tudat alatt azt szeretnéd, hogy ne jöjjön össze. Ha egyszer rátalálsz az igazira, akkor úgyis megszereted.
2011. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Erre nincs logikus magyarázat, jobban teszed ha vársz. Vagy a másik lehetőség, egy fiúval csak úgy összejössz és akkor meglátod mi lesz belőle. Egyetlen egy kapcsolat kevés ahhoz, hogy rágyere, hogy érzéketlen vagy.
2011. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen van olyan ember aki nem képes szeretni. sőt semmilyen érzelemre nem képes. szociopatának hívják
2011. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szörnyű, hogy mások boldogságban tudnak élni és szeretni, én meg képtelen vagyok rá. Vagy csak olyan szerencsétlen, hogy nem találom a megfelelőt...
2011. febr. 28. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:

B@sszameg! Utána néztem a szociopata pontos jelentésének, és rájöttem, hogy full szociopata vagyok...

P.icsába :/

Bár- végülis nekem jó így. Legalábbis jobb, mint ha az ellenkezője lenne.

2011. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kicsit több infó kellene...írod, hogy távol álltak tőled az érzelmek...de miért? Családi okok? Iskolai? egyéb?

Azt is írod, h ha nem lesz semmi, megkönnyebbülsz... miért? ez azt jelenti, hogy vmitől félsz...lekötni magad? a másiktól? magadban nem bízol? más?

Amúgy tudtommal ha valakit nem ér vmi igen súlyos lelki trauma, akkor képesnek kellene lennie a szeretni. Jól írta valaki, hogy jó lenne ha próbálgatnád magad, randiznál, netán kapcsolatot is kezdenél valakivel, hiszen csak ilyen tapasztalatok útján tudsz rájönni, hogy mit vársz egy kapcsolattól illetve a másik féltől. Ha már ezek megvannak akkor célirányosan is tudsz keresgélni.

2011. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!