Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagytok ilyenek fiúúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyenek fiúúk?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelött végre kiszerettem abból a fiúból aki nagyon tetszett(azt hittem,hogy tetszek neki azután kiderült,hogy egy se*gfej és csak "arra" kellek neki..)

Egy évig tetszett,de sosem tudtam kiigazodni rajta,mert néha nagyon bunkó volt,néha meg nagyon kedves,na mindegy nem ez itt a lényeg :)

Hanem az,hogy van újra tetszik egy fiú

Nagyon kedves,aranyos,és iszonyat jól néz ki egyszeren TÖKÉLETES :)

És tegnap annyira kedves volt,olyanokat mondogatott,hogy megveri azt a fiút aki engem bántott,és,hogy nagyon szeret :) Annyira hihetetlenűl boldog voltam,hogy azt szóban nem lehet kifejezni(este alig bírtam elaludni).

Azután ma ráírtam facebbokon,és alig írt valamit,mintha nem is érdekelném,tegnap meg csak írt-írt.

Most mi a fa*zt csináljak ???


2011. febr. 28. 20:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
nem biának hívnak?:D
2011. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
3-ik vok... ez nem cseszegetés, csak elég nagy probléma, hogy már a 19 éves korosztály is itt éli az életét, az ilyen közösségi szarokon... bele se merek gondolni mi lesz a következő generációval, de azt hiszem látszik is, és hálát adok a jó istennek nap mint nap, hogy én nem lettem ilyen gépb*zi aki csak közösségi oldalakon képes valami érzelmet mutatni, jó szar lehet ezeknek... és a 20:45-nek igaza van!
2011. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A FIÚT MÁR FÉL ÉVE ISMEREM ÉS BARÁROK VAGYUNK !!!

MI AZ,HOGY MEGLEPŐDÖK,HOGY NEM IS OLYAN A PASI AMILYENNEK KÉPZELEM..

ÉS HOGY LEHETTEK ILYENEK,HOGY AZT MONDJÁTOK "HOGYHA FACEBOOKON BESZÉLSZ AKKOR MÁR FÜGGŐ,VAGY ÉS CSAK GÉPEZEL.."

És mi van ha hetente 1-szer ülök géphez??

És mellesleg azt,hogy nagyon szeret azt is facebookon mondta,de értitek,hol mondhatta volna máshol,2 órányira lakik tőlünk,és 5 hónapja nem láttam már :(

2011. febr. 28. 21:11
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Keress mást... kész... távkapcsolat alapból halálraítélt...
2011. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

20:48 köszönöm,végre valaki aki értelmes választ ad :)

Köszi,azoknak akik segítenek :)

Nem vagyok gépbu*zi...

De ha a pasi tökéletes és szeret is,akkor "dobjam" csak,mert messze lakik ?! hát ez nagy hülyeség lenne :)

2011. febr. 28. 21:15
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
Vagy kidobod.. vagy belemész a kb fél évig tartó folyamatos szenvedésbe és depresszióba... a választás a tiéd...
2011. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
És nem nem biának hívnak,de elég rib*nc névnek tünik..
2011. febr. 28. 21:18
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

FB-n mondta hogy szeret? Esküvő MSN-en szülés Skype-on temetés Blogon.

Szép új világ...

2011. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod bizonyítani, hogy mind a két alkalommal ugyanazzal az emberrel beszéltél? Akárki odaülhet a gépe elé.


Élőben beszélgess vele.

2011. márc. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nem azt mondta,hogy szeret,mármint azt mondta,de nem így ahogy hangzik :)

Nem azt mondta,hogy ÚGY szeret :( elmondtam neki egy titkot,és kértem,hogy ne mondja el annak a fiúnak aki tetszett,ő meg mondta,hogy "elég joba vannak,de engem jobban szeret szóval kussol."

És mint már mondtam :)

Beszélnék vele szivesen élőben,de sajnos az nem kivitelezhető.

2011. márc. 1. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!