Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagytok ilyenek fiúúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyenek fiúúk?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelött végre kiszerettem abból a fiúból aki nagyon tetszett(azt hittem,hogy tetszek neki azután kiderült,hogy egy se*gfej és csak "arra" kellek neki..)

Egy évig tetszett,de sosem tudtam kiigazodni rajta,mert néha nagyon bunkó volt,néha meg nagyon kedves,na mindegy nem ez itt a lényeg :)

Hanem az,hogy van újra tetszik egy fiú

Nagyon kedves,aranyos,és iszonyat jól néz ki egyszeren TÖKÉLETES :)

És tegnap annyira kedves volt,olyanokat mondogatott,hogy megveri azt a fiút aki engem bántott,és,hogy nagyon szeret :) Annyira hihetetlenűl boldog voltam,hogy azt szóban nem lehet kifejezni(este alig bírtam elaludni).

Azután ma ráírtam facebbokon,és alig írt valamit,mintha nem is érdekelném,tegnap meg csak írt-írt.

Most mi a fa*zt csináljak ???


2011. febr. 28. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Mi lenne, ha leszakadnál a rohadt facebook-ról? Szánalmas vagy...
2011. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
48%
kérdezz rá személyesen, a facebook nem épp erre alkalmas!
2011. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Töröld magad fészbúkról és mássz ki az utcára... talán ha nem egy közösségi oldalon próbálkozol be nála máshogy fog viselkedni... vagy talán ott akarod élni az életed vele, ha esetleg össze jöttök?
2011. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hidjétek el szivesebben beszélgetnék vele személyesen,de nagyon messze lakik :(
2011. febr. 28. 20:41
 5/20 anonim ***** válasza:

Keress rá a 'Mennyire szeret a parod?' nevű alkalmazásra, és tudd meg :D



Az ég szerelmére, a facen egy hapsi sem szereti bontogatni a kapcsolatát. :P

2011. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Hú b**meg! Szerinted: Nem írt a f@szbookon = nem érdekled.

Bizonyára ő még a normális emberek közé tartozik és nem az ilyen köcsög közösségi oldalakon akar társadalmi életet élni, hanem személyesen szeret találkozni az illetővel. Annyira nevetségesek és szánalmasak ezek a facebookkal kapcsolatos kérdések. Álljatok fel a k*rva gép elől és lépjetek ki a valóságba. A facebook talán megvéd a kínos pillanatoktól és a visszautasítástól, de néhány kép és hozzászólás alapján még nem lehet vonzódni valakihez. Aztán meg ha eljuttok a személyes találkozásig, még nagyobb lesz a csalódás, hogy nem olyan az illető, mint képzelted.

2011. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazán sokat segítettetek.. Ti is mindig csak cseszegetni tudtok..
2011. febr. 28. 20:44
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

" A kérdező kommentje:

Hidjétek el szivesebben beszélgetnék vele személyesen,de nagyon messze lakik :("


Akkor keress valakit, aki közelebb lakik, mert a következő kérdésed az lesz, hogy hogyan működik jól egy távkapcsolat.

2011. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Elnézést, de ez nem cseszegetés volt, sokkal inkább... öh... 'rávilágítás' :)
2011. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem valami zavarta..nem veled kapcsolatban...lehet sokan irogattak neki , és kicsit elege volt...vagy nem volt jó kedve... engem is ha felb**znak akkor nincs kedvem senkivel se beszélni...
2011. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!