Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy őszinte legyen hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A batátom 23 én meg 18! Tudom hogy neki is akad gondja,de néh aazt érzem hogy nem mondja el nekem! pedig ahol tudok szívesen segítenék neki! nem akarom nyüstölni sem,szóval ha szeretné el mondja ha nem hát nem! Tényleg ő is az őszinteséh híve,csak néha olyna mintha azért nem mondaná el mert nem tudok neki úgy sem segíteni vagy én nem is tudom! szerintetek mit tegyek?


2011. febr. 28. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

az én barátom 25 és ő sem beszél soha a gondjairól :S azt hittem, hogy ez idővel enyhül és jobban fog bennem bízni de évek után is ilyen

néha rosszul veszi le magát, hogy ha nekem van valami bajom akkor elsírom neki, ő pedig soha nem beszél róluk, mondván minek magyarázzon majd megoldja

szerintem ezen nem tudsz változtatni

ők ilyenek

20L

2011. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos az én barátom is ilyen...:S nem tudok mást tenni, mint türelmesen várok és megértő vagyok(ami persze iszonyú nehéz) de ha erőltetem az sem jobb nem?! :S kénytelen vagyok így lenni.ha szeretné majd elmondja ha nem pedig nem.az ő dolga.azért gondolom te sem mondasz el neki MINDENT :)
2011. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ezek szerint nem vagyok egyedül!! Nem én sem mondok el mindent,de a legtöbbjét igen!! DE nem szeretném faggatni sem.Úg ylátom tényleg az a legjobb ha csak megértően vigyázunk rájuk! :)
2011. febr. 28. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű: NE állj neki hisztizni és balhézni amikor igazat mond, NE akard belehajszolni semmibe amikor elmond valamit, NE várd egy férfiembertől hogy "érzelmekről" beszéljen, a lelki világához neked semmi közöd!
2011. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!