Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket is zavarna ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is zavarna ez a dolog?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok időközönként megjegyezné lányokra,h ez hú de szép csaj,vagy jól néz ki stb.. De nem csak a tv-be,hanem a való életben is. Nem tudom,engem nagyon zavar,és nem azért mert így van,mert persze,mindenkinek lehet véleménye,és senki nem vak,de ezt nem a barátnővel kellene közölni,hanem csak gondolja magába,vagy beszélje ki a haverjával,de egy nőnek ez rosszul eshet. Csak én gondolom így,és dramatizálom túl?
2011. febr. 28. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán szólj neki, hogy ez téged zavar.
2011. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezaz,h már szóltam neki,de ő nem érti meg,h miért baj ez...szerinte ez tök természetes,h elmondja a véleményét NEKEM.
2011. febr. 28. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jol gondolod. Zavarna engem is, meg is beszelnem vele, hogy mit erzek ezzel kapcsolatban. Ez a lenyeg egy parkapcsolatban a KOMMUNIKACIO, ha ez nem mukodik akkor nem sok ertelme van.
2011. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam neki,valahogy mégis mindig kicsúszik a száján...:S
2011. febr. 28. 16:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki ez természetes akkor rendben..Csináld te is ezt..Ha együtt vagytok dicsérd ezerrel egy másik srácot,hogy milyen jóképű..szívesen összegyűrnéd a lepedőt vele..Micsoda szemei vannak a srácnak,szinte kimelegedsz tőle..Istenem de jó teste van ennek a fiúnak..wooooouuuuuu micsoda férfi!!! Stb..

Ha szól,hogy neki ez zavaró..akkor csak annyit mondj,hogy

"miért? Hiszen ez tök természetes dolog....nem?"

2011. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Persze hogy zavarna! Egy kapcsolatban alap, hogy ilyet nem csinálunk, mint ahogy előző kapcsolatokról sem beszélgetünk.

Barátodnak is biztos rosszul esne, ha te meg azt mondanád egyik haverjára, hogy milyen helyes... Próbáld ki, ha még nem tetted volna

2011. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam neki,h mi lenne ha én dicsérném a pasikat?Én 1x nem mondtam senkire...Azt mondta h őt egyáltalán nem zavarná,sőt örülne,ha megosztanám vele a véleményemet...Hát,sztem érdekes felfogás :S Ez nem párkapcsolati téma..
2011. febr. 28. 16:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. Ez több mint udvariatlanság.
2011. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Senki sem vak, meg nem te vagy az egyetlen lány, aki tetszik neki, ez természetes, de nem adja meg a tiszteletet, ha ezt előtted hangoztatja. Csináld te is ugyanezt.
2011. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Örülök,h nem csak én gondolom így...ő engem tart furcsának,és szerinte kisebbségi komplexusom van,azért zavar :S
2011. febr. 28. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!