Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most legyek dühös vagy nézzem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most legyek dühös vagy nézzem el?

Figyelt kérdés

Egy bulira elmentünk a barátommal. Én eléggé lerészegedtem és a barátom becipelt egy szobába, levetkőztünk de én nem bírtam ezért kihánytam az ablakon, a barátom meg ezalatt felöltözött kiment a szobából és csókolózott valakivel még én épp okádtam. Elmondta, hogy megcsókolta, hogy megbánta és szeret. De most abszolut nem tudom hogy mit csináljak vagy mondjak neki.

Én vagy ő a hibás? Vagy csak a helyzet?


2011. febr. 28. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keressél új barátot.
2011. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is keressél másik barátot. Mi az már, hogy te rosszul vagy(az lényegtelen, hogy mitől) és ő ott hagy téged. De nem csak ott hagy, de még meg is csal.

Egyáltalán nem szeret téged.

2011. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő a hibás,mert mikor te okádsz,akkor is ott kell állnia melletted,és nem más nő után nézni.Undorító az ilyen és én egyáltalán nem veszem férfiszámba.Ha megbocsátasz az a te dolgod,de azt azért tudnod kell,hogy a pasid undorító és megalázott téged.
2011. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Biztos? mert én azért szeretem de mindenki sokat ivott és igen az picit fájt, hogy okádok ő meg csak úgy elmegy, simizhette volna a hátam vagy két adag között jó lett volna megszorítani a kezét.

De azt mondta nem jelentett neki semmit, meg hogy be volt indulva én meg nem voltam készen...

2011. febr. 28. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
LOL sztem full összeilletek =D ne haragudj rá, úgyis félre fogtok még k*rni mindketten
2011. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel ez a mai fiatalsá már csak ilyen.

Én sosem részegedtem meg hánytam micsoda bulik vannak már milyen felnőtzt lessz belőletek? Megérdemlitek egymást.

2011. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Okások"

Te gumicsizmás földműves bocskoros paraszt!

2011. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csillag- "okádok"
2011. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na most az utcsó kettő hozásázólással mit kezdjek?? O.O
2011. febr. 28. 13:48
 10/13 Norb66 ***** válasza:
Hát, igazából nem ő hibás mert valószínűleg ő is részeg volt, de attól függetlenül neked van igazad. Ha nem szakítasz vele ugyanúgy meg fog ismétlődni egy csomószor.
2011. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!