Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi a jó megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi a jó megoldás erre?

Figyelt kérdés
van egy pasi aki elvileg nagyon szeret engem,és én is őt.egyszer tök kedves,egyszer meg olyan hogy is mondjam,"hideg" velem.de akkor is azt mondja h szeret.és sajnos az utóbbi időbe én többet keresem és mindíg én írok neki,és már úgy érzem h futok utána.szerintetek az jó megoldás lenne ha pár napra "eltűnnék"?nem keresném,nem írnék neki,msn-en sem lennék.akkor szerintetek észbe kapna,és hiányoznék neki?
2011. febr. 28. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp jó, ha egy kicsit hanyagolod. Talán akkor leesik neki, hogy nem körülötte forog a világ. Kapcsolódj ki, és ne görcsölj ezen. Ha szeret, keresni fog, ha nem, akkor jobb is lesz neked mert kiderül.
2011. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.tegnap is írtam neki egy levelet,finoman lecsesztem mert olyan dolgot tett amivel eléggé megbántott,de arra sem képes h válaszoljon rá.pedig állítólag én vagyok az élete értelme meg a nagy szerelme.hát nemtom,mindenesetre megpróbálom azt h egy kicsit hanyagolom.várok még válaszokat.
2011. febr. 28. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Figyelj, nekem volt már dolgom hasonló pasival. Ha nem kerestem akkor ő se engem. Nekem ez nagyon megalázó volt. Aztán egyszer azt vettem észre, hogy én ráírtam, és erre kibökte, hogy jó, akkor ő most szakít velem... Ráadásul nem is személyesen...

2011. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az szép mit ne mondjak.hát remélem h nem kerülök ilyen helyzetbe.
2011. febr. 28. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Na én pont fordítva voltam így....


Állandóan csak én hívtam én írtam emailokat sms-eket a lánynak , és ő szinte soha nem keresett, max 1x.....

és nálunk is az volt, hogy amikor meg beszéltünk telefonon vagy találkoztunk akkor mondta h szeret meg stb és elég őszinte is volt, de sosem keresett és ez nagyon zavart......


Ezért nem kerestem...és láss csodát 2 hétig bírta utána már bombázott az sms-eivel , hívásaival:)

2011. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jaj kedves utolsó,remélem ez nálam is beválik majd.:)
2011. febr. 28. 15:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vok:


amugy meg, ha az a pasi szeret téged akkor nem fogja bírni 1 hétig sem!

A pasik kevesebb ideig bírják ez az igazság.....

26/f

2011. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon remélem h igazad lesz.:)nagyon szeretem és nem szeretném ha rossz vége lenne a dolgoknak.
2011. febr. 28. 16:29
 9/11 A kérdező kommentje:
csak én attól félek h ha nem beszélünk napokig vagy akár 1 hétig,akkor esetleg eltávolodik tőlem.
2011. febr. 28. 16:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ha nem beszéltek napokig az semmit sem jelent , általában sokan ilyenkor görcsölnek csak nem merik bevallani.


De mondom, hogy ha igaz az hogy nagyon szeret téged akkor keresni fog , 1 héten belül...

2011. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!