Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig kell tűrnöm ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell tűrnöm ha a pasim nem figyel rám, ha mondok vmit? De mindemellett érezteti azt is, h szeret.

Figyelt kérdés

2.5 éve vagyunk együtt a párommal,mindkettőnknek első komoly kapcsolata.kb fél éve egyre jobban zavar,h kb 10-szer el kell neki mondani vmit,h végre odafigyeljen rá.Minden pasi ilyen???

Ennek ellenére nagyon szeretem.mindent meg tudunk beszélni,de figyelmetlensége miatt egyre több vitánk van.

Megértem én ha napi 1-2szer elábrándozik az ember és meg kell isméteni,de mikor mindent el kell többször mondani az már idegesítő számomra,ugyanakkor eszembe jut az is,hogy egy ilyen srácból mennyire lenne megbízható férj,apa...


2011. febr. 28. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak valami miatt le van terhelve, és nem az igai a memóriája? Ha problémái vannak akkor próbálj vele megértő lenni...
2011. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy öregszünk egyre jobban jön a butulás :Đ
2011. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki memóriajavító gyógyszert, és ne hadarj artikulálj, illetve szemkontaktus, magyarázd meg neki hogy fáj neked ha nem tisztel meg a figyelmével(ami érthető is..)
2011. febr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mármint hogy fáj..

24F

2011. febr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2011. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik akkor kezdj el ÉRDEKES dolgokat mondani!
2011. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó...hogy Te milyen vicces vagy :S...ha-ha-ha
2011. febr. 28. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig nem viccnek szántam.

Másik ötlet: NE focimeccs közben akarj vele kommunikálni :)

2011. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!