Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem szeret engem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szeret engem egy lány sem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem jövök be egy lánynak sem, aki nekem egy kicsit is tetszene, pedig nincsenek olyan csak extra igényeim. Nincs egy olyan lány,a kinek szívből tetszem, aki "felvállalna" a többi előtt. Először azt gondoltam, hogy a külsőmmel van a gond, de "több" lányt is megkérdeztem, és azt mondták, (most nem fényezni akarom magam) kifejezetten jóképű vagyok (szóval nem unalmas külsejű vagyis a külsőmmel nincs eget-rengető gond), gondolom azért szórakozik velem jó sok lány még mindig.

Mert könnyen kapható jófiú aki aki kicsit jól néz ki, és szórakozni lehet velem, de lennének velem.

Csak mások önbizalom növelésre vagyok jó..

16F


2011. febr. 27. 20:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Senki, semmi?
2011. febr. 27. 20:45
 2/9 szofiivagyok válasza:
írj privit ;)
2011. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Hazudtak, nem vagy jóképű. Ha az lennél, bnőd is lenne.
2011. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
69%, te tulajdonképpen miért szennyezed-e világ levegőjét?
2011. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

82%!Miért szívod előlem a levegőt?

XD

2011. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Büdös vagy, csúnya a hangod, snassz cuccokba jársz, stb.


Vagy pusztán az életkorod.

2011. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16évesen még a lányok sem tudják hogy mit akarnak,a másik fele meg mindenütt csak amenő dolgok mennek...Amiken mi jókat röhögünk!!!

Üdv!

Ja és ne fényezd magad ,mert ha valakit megkérdezel hogy hogyan nézel ki az általában rosszat úgysem fog mondani ,mert nem akarnak megbántani.Neked kell tudnod hogy hova tedd magad és nem másnak!És a sült galamb csak úgy nem repül a szádba!!!

2011. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos létezik olyan lány, akinek bejönnél, csak még nem találkoztál vele. Mellesleg tényleg lehet, hogy csak nem akarnak megbántani és azért mondták, hogy jóképű vagy. Ha küldesz egy képet elmondom őszinte véleményem. :)
2011. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 évesen én is így voltam.

Most visszagondolva kis p@cs voltam akkor :)

Nőni kell, nem vagy még SEMMIRŐL sem lecsúszva. (max egy-két elsietett meneten)

2011. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!