Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti mit szolnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit szolnátok ha egy lány vallaná be h szeret titeket?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok?mert ez a ti dolgotok
2011. aug. 8. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ha én is szeretem akkor örülnék neki, ha nem szeretem akkor megmondanám neki hogy én nem érzek ugyanúgy mint ő.....
2011. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
megdugnám
2011. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 De Puta Madre ***** válasza:
Mi az, hogy a ti dolgotok? Ez tök h.ülyeség. Szóval az én dolgom azt bevallani, hogy ő szeret? Annak kell, aki úgy érzi. És semmi különös nem lenne, nem lenne kisebb a szememben ettől, sőt...
2011. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha tetszene, akkor megpróbálnám vele a kapcsolatot :D
2011. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A francokat "a mi dolgunk". Ha én is szeretem, örülnék neki.
2011. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Női egyenjogúság van, tehát nem csak a mi dolgunk. Amúgy attól függ, hogy akire most hajtok, vagy más. Meg persze a kinézet és az erények is számítanak.
2011. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nagyon is örülnék ha egy lány vallaná be mert ez mindig is rossz volt hogy nekem tetszik egy lány de nem akarnám neki elmondani csak ha tudom hogy én is tetszek neki,persze volt már hogy elmondtam egy csajnak,és jártunk is,de viszont montak már nemet is és az nagyon rossz érzés,szoval nem szabad hónapokig halasztgatni ha tetszik neked valaki, ha tetszik neked egy pasi akkor minél előbb mond el neki,nehogy valaki más megelőzön téged,és ha meg te nem jössz be neki,legalább megpróbáltad,és tapasztaltabb leszel.
2011. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha tetszik összejönnék vele. De eddig egyik sem mondta ezt. legtöbbször csak célozgattak é meg sosem szoktam eszt észre venni. Mondják meg kerek perec, hogy tetszem és kész. Én is így szoktam nem kell csak utalgatni.
2011. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen.:) Egy volt barátnőm elhívott beszélgetni, és kifejtette, hogy még mindig szeret mással nem működik. Jól esett, összejöttünk.
2011. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Háááát... Nagyon meglepődnék, az biztos, ilyen szerintem nemigen lesz az életemben. :) Nem igazán tudom elhinni, hogy bárkinek is kellenék, de ha ilyet szólna egy lány, és ő is tetszene nekem, akkor a kezdeti "se köpni, se nyelni" állapot után biztosan örülnék.
2011. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!