Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaró a pasiknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró a pasiknál, ha egy lány nem tud/szeret főzni?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem érdekel a főzés. legnehezebb kaja, amit tudok csinálni, az a lecsó. inkább kitakarítok, mint főzök.
2011. júl. 22. 11:35
1 2 3
 1/29 bonesmith ***** válasza:

Ha tudod más értékekkel kompenzálni akkor ez nem probléma..Lényeg, hogy szeressétek egymást. Én például szívesen főzicskézek, nem vagyok egy Chef de alap kajákat megcsinálom szívesen.

F/19

2011. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
Én se tudok főzni.. abszolút nem is érdekel. A barátomat nem zavarja. L
2011. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ez tartom magamban a legrosszabb tulajdonságnak, hogy nem vagyok elég házias, tehát nem tartozom abba a tipikus női ideálba, amit régebben a férfiak elvártak. igaz, azóta sokat változott a világ, meg a szerepek is fordultak, de akkor is. most nyáron próbálok sokat besegíteni a főzésbe, de attól még nem szeretem csinálni.
2011. júl. 22. 11:40
 4/29 bonesmith ***** válasza:
Vannak dolgok amiket muszájból kell csinálni mint pl a házimunkák én pl rühellek füvet nyírni mégis muszáj 2 hetente de utána azért kapok némi honoráriumot, ha érted mire gondolok ... :D
2011. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha egy csaj nem tud/szeret. Szeretek sütni meg főzni is :D
2011. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez elég rossz tulajdonság. Nem várom el, hogy főzön, mosson, takarítson rám, de tudjon már főzni! Nem a világ legnehezebb tudása:S Tudok főzni pedig életemben nem nagyon fogtam szakács könyvet. Nem lustának meg finyásnak kell lenni, hanem mozogni.
2011. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
hát már nem azért, de nemtudom hány éves vagy, de milesz majd ha külön fogtok élni egy lakásban és egyikötök sem tud fözni akkor mit fogtok enni? kinait?
2011. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Részemről felejtős. Hamar lekoccolnék...

33F

2011. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Fozni szeretek, es tudok is. Viszont mosogatni ruhellek, ugyhogy az rad maradna... ;)


27f

2011. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Én lány vagyok, de azért válaszolok. Szerintem nem a pasik miatt kell tudni legalább valami alapszinten főzni, hanem magad miatt. Ha egyszer elköltözöl otthonról és egyedül laksz vagy akár a pasiddal, akkor mit fogsz enni? Nem lehet vajas kenyéren, főtt virslin meg lecsón élni. Ez igazából nem ilyen szeretem-nem szeretem dolog. Hanem kell. Olyan, mint a takarítás - a többség nem szereti, de ha nem akarsz mocsokban élni, meg kell csinálni. :)


23/l

2011. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!