Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaró a pasiknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró a pasiknál, ha egy lány nem tud/szeret főzni?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem érdekel a főzés. legnehezebb kaja, amit tudok csinálni, az a lecsó. inkább kitakarítok, mint főzök.
2011. júl. 22. 11:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna, a lányok tudását illetően ilyen téren eléggé igénytelen vagyok, az se zavarna, ha házias jellemben sem állna a helyzet magaslatán.


29/F

2011. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Engem zavar, mert aki főzni nem szeret, az semmit sem szeret csinálni otthon. Sajnos a mai csajoknak egyszerűen derogál a főzés, csak elvárják, hogy mindenféle étterembe hurcolják őket.

Pont az ilyen esetek miatt kezdtem el megtanulni főzni, hogyha egyedül fogok élni, vagy ilyen csajt fogok ki, akkor ne kelljen éhen dögölnöm.

2011. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
én nem várom el, hogy a pasim drága éttermekbe cipeljen, sőt, azt sem szeretem, ha egy csokin kívül többet költ rám, mert akkor kényelmetlenül érzem magam, hogy pénzt áldozott rám. meg akarok tanulni főzni idén nyáron, de csak tényleg a legegyszerűbb kajákat, bonyolultakkal nincs kedvem kísérletezni. de attól még, hogy most megtanulok főzni, az nem azt jelenti, hogy szívesen is fogom csinálni, és míg itthon élek, addig a mama és az anyu fogja ezt végezni, de természetesen, ha elköltözök, már rá fogok kényszerülni, hogy én csináljam.
2011. júl. 22. 15:51
 14/29 anonim ***** válasza:
takarítani meg én nem szeretek... mindenképpen hátrány ha egy nő nem tud főzni, de ha még nem is hajlandó az már nagyobb baj. érted, akkor mi lesz később ha mondjuk anya leszel?! amúgy hány éves vagy, mert itt az sem mindegy?
2011. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Velem ez úgy volt, hogy amikor elkezdtem az egyetemet akkor közös albérletbe költöztünk és együtt kezdtük el megtanulni, vagy pl én elsütögetek valamit, amíg ő felvágja a zöldséget, vagy én főzök ő mosogat... stb, tehát az a lényeg, hogy együtt csináljuk a dolgokat, és így viszont egy közös program, mert jól elvagyunk közben, bármilyen fura is. Ugyanez van a takarítással, meg hasonlók. Meg ő is van, hogy főz nekem valamit, és ez is például tök jó érzés, ahogy neki is jó ha én csinálok valamit.
2011. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
ősszel kezdem az egyetemet, és szeptemberben leszek 19 :)
2011. júl. 22. 16:45
 17/29 anonim ***** válasza:
ha egyetemre mész akkor egyszerű a helyzet, vagy rendelsz ami elég drága vagy éhezel vagy megtanulsz főzni :) nem ördöngösség én is albérletben tanultam meg az alapokat, mert enni szeretek. 19 vagy, szóval épp itt az ideje. hajrá :)
2011. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
lány vagyok,szerintem kortól függ hogy zavaró-e.Ha mondjuk 16 lennél akkor sztem nem lenne elvárt követelmény hogy tudjál főzni,mert egy 16 évesnek nem az a dolga hogy ilyeneket tudjon.Ha 30 lennél akkor már természetes hogy azért tudj.olvastam hogy 19 vagy sztem épp eleget tudsz főzés ügyileg,később úgyis beletanulsz ha már muszáj lesz. (együttélés,család,gyerekek,vagy ha simán egyedül laksz akkor is)
2011. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem itt akik srácok azt írták hogy "engem nem zavarna", azok még anyucival laknak...:)
2011. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Férfiként azt tudom mondani, hogy kevés nő szeret valójában főzni, és ez nem is baj. Ugyanakkor, bár nem akarok senkit se kihasználni, azért szerintem egy nőnek az egyszerűbb ételeket el kell tudnia készíteni. Én is össze tudok pár ételt állítani.
2011. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!