Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Láttátok már a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Láttátok már a párotokat sírni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Mire gondoltatok és mit éreztetek? És hogyan kezeltétek a helyzetet?
2011. febr. 27. 18:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
kedves 13.35-ös, véleményem szerint (és a legtöbb nő szerint is) az nem férfi, aki nem képes sírni és kimutatni az érzelmeit
2011. márc. 1. 13:47
 12/20 anonim ***** válasza:

Na ennyit rólatok, hölgyeim! :((

Mindig megy a duma, hogy olyan férfit kerestek, aki szeret titeket és van lelke, erre tessék! Az nem is ember szerintem, akinél időnként nem törik el a mécses. Előfordulhat gyász, totális szellemi-fizikai kimerülés vagy más, komoly érzelmi élmény hatására.

Amelyik lány ezt nem képes megérteni, az egy tuskó.

2011. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én amikor megbántottam őt nagyon, mindig elsírta magát,annyira fájt neki...de próbálta leplezni,meg elfordult,h ne lássam,próbálta tartani magát..hát vicces volt,kiröhögtem,meg tréfálkoztam rajta:s de már így utólag szemétségnek érzem.... ne félj, egy ideje én sírok,és nem ő........:/
2011. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18L vtam
2011. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nem láttam de megnézném.......kíváncsi vagyok milyenérzés

nem bukóságból mondom h megnézén mert nem akarom hogy szomorú legyen csak a kíváncsiság

2011. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A jelenlegi páromat nem,viszont a volt páromat igen.Pedig ő 27 éves,erős,mindig vidám férfi.Azért kezdett el sírni,mert én is sírtam és nem bírtam leállni.Mikor nekem végre sikerült megnyugodnom,akkor nála tört el a mécses.Ő is és én is tudtuk,hogy ez az utolsó alkalom,hogy látjuk egymást.Vigasztaltam,öleltem,adtam neki zsepit és imádkoztunk egyet közösen.19/L
2011. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Igen :SS és nagyon rossz volt :SS Előtte gondolkoztam már hogy mi lenne de abban a percben a legtöbb amit tehettem hogy átöleltem és azt mondtam nincs semmi baj :SS De nagyon rosszul esett hogy én raktam rá még neki és azért kezdett sírni :SS Össze veszett a szüleivel meg a barátaival és bunkó volt erre én megharagudtam és ott akartam hagyni

( mármint az utcán mert valamit mondott és kísért haza

este) Soha nem felejtem el hogy mondta hogy várjak és láttam hogy már könnyezik ő nem az a síros típus és legbelül nekem is nagyon fájt hogy így látom.. :SS

2011. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Emberből vannak a pasik is. Miért ne sírhatnának???? Az itt hozzászólók "gyerekek" (bocsi fiatalok) még. Biztosan ezért fura nekik síró férfit látni. Az az igazság belenevelik a gyerekbe: Ne sírj fiam légy férfi!!! Hát miért ne sírhatna az a gyerek??? Az ilyen nevelés miatt nem tudják később kimutatni az érzelmeiket a férfiak. Nem tudnak őszintén nevetni, sírni, ölelni, problémákról beszélni, még a párjukkal szemben sem. Érdemes elolvasni Csernus Férfi könyvének erről szóló fejezetét, teljesen igaza van....33/F
2011. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez megint egy közhely, hogy a "Fiúk nem sírnak". Sírjon, ha jól esik neki. Megtisztul és sokkal könnyebb lesz, ha kiadja magából. Ők is emberek, ugyanúgy sírhatnak, nekik is lehetnek rossz napjaik. Már a világ is változott és az emberek is változtak, nem kéne ilyeneken kiakadni.

Nekem pl. sokoldalú a barátom. Van, mikor rossz kedve van, letört és szokott sírni. És sírni is láttam már természetesen. Sőt, együtt is sírtunk már.

Egyébként én talán keményebbnek tűnők kívülről, belül ugyanúgy sírni tudnék. És hatalmas önmegtartóztatás kell sokszor - de ez mindenkinél így van.

Ha meghal valakink, ha elhagy valaki, ha sok a stressz vagy letörtek vagyunk, kijöhet minden. Ki kell, hogy jöjjön, mert különben belül felhalmozódik és még rosszabb lesz.

Persze nem úgy értem, hogy sírjon mindenen, meg legyen nyálas, egy lánynál sem jó, ha szinte minden dolgon - örömében vagy bánatában - elsírja magát.

Én pl. többre értékelek egy olyan pasit, aki nem burokban van, hanem teljesen felfedi magát és akár sírni is mer, mert ez azt jelenti, hogy megnyílt előttem, hogy bízik bennem.

2011. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Láttam miattam sírt mert szakítani akartam annyira szar érzés volt hogy fejbe lőttem volna magam. soha többet nem akarom h szomokodjon nincs annál rosszabb ajjjj de szereteeem :)
2011. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!