Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Láttátok már a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Láttátok már a párotokat sírni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Mire gondoltatok és mit éreztetek? És hogyan kezeltétek a helyzetet?
2011. febr. 27. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én igen...és nagyon megviselt hogy sír...énis elkezdtem sírni, mert nem bírtam nézni hogy szomorú...és ölelkeztünk sokáig, sírtunk, nyugtatgattam, és nagyon jól esett neki, másnap meg is köszönte :)
2011. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16/L voltam..
2011. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Barátnőm még nem látott sírni. Igazából most is csak azért sírtam, mert szakítottunk.
2011. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Láttam. Elég bizarr... Arra gondoltam, hogy ez nagyon fura, mert a lányok szoktak sírni, nem a fiúk. Én gáznak éreztem, akármennyire is paraszt módon hangzik. De hogy kezeltem volna? Simogattam, meg ölelgettem, amíg abbahagyta, meg adtam neki zsepit.

19L

2011. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ezekre én is kíváncsi lennék
2011. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én csak álmomban láttam sírni. De borzasztó érzés volt azis.
2011. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen, láttam, nem is egyszer. Borzasztó. Kevésnek érzem magam olyankor. Azt érzem, hogy megbuktam, mint társ, mert nem tudom boldoggá tenni Őt. Hogy hogyan kezelem? Sehogy. Magamhoz ölelem, és várom, hogy elmúljon. Utána elbújik a paplan alá, mint egy nagyranőtt óvodás. 22/N
2011. febr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
nem és nem is szeretném
2011. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Nem láttam,de jól esne ha egyszer egy könnycseppet látnék a szeme sarkában amikor nagyon megbánt,ha lesz egyáltalán olyan.Akkor tudnám,hogy igazán fontos vagyok neki...
2011. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy FÉRFI nem fakad sírva! Aki igen az gyenge félember!
2011. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!