Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Valaki segítsen! 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki segítsen! 22/L

Figyelt kérdés

Nem bírok együtt élni anyósjelöltékkel.

Nem vagyok ehhez hozzászokva ami náluk van.Pl: ülünk az asztalnál vacsi van,senki nem szól semmit,csak eszünk,ez olyan kellemetlen,vagy pedig csak úgy napközben ott vagyunk a konyhában,és újra nem szól senki semmit,ez is kellemetlen,mert nem tudom,hogy velem van bajuk,vagy most mi van.

Úgy szeretnék külön költözni a párommal,több mint 4 éve együtt vagyunk.

Hétköznap még el is megy az idő,de hétvégén,ááá annyira vágyom haza.

Itt kaptam munkát,át is jelentkeztem ide,muszáj volt.

De nem fogom sokáig bírni ezt h itt kell lennem,furcsa természetük van,unalmasak,régimódiak,és nem tudom,de ha felveszek egy szebb ruhát mindig úgy néznek mintha még nem láttak volna embert,de azért nem mondaná senki,hogy szép a ruha vagy csinos vagyok,vagy vmi.

Anyósjelölttel egyáltalán nem olyan a viszonyom amilyennek szeretném,vele nem tudok beszélgetni.

Úgy érzem nem kedvel,nem szól hozzám.

Albérletbe nem tudunk menni,mert mezőgazdasággal foglalkoznak,és a párom szereti ezt csinálni,úgyh itt kellene maradnunk a faluban ahol most élnek.

Ők anyagilag jobban élnek mint az én szüleim,és apósjelölt azt mondta valamelyik este,hogy akinek már volt 5-6-7 munkahelye az egy sem akar dolgozni,és ő azokat csak lenézni tudja.

Na most hol tehet arról vki ha megszűnik a munkahelye,vagy éppen talál jobbat az előzőnél.

Az én apukámnak is már ez az 5. munkahelye,és ők ezt jól tudják,hogy dolgozott már pár helyen.

Meg hogy hogy lehet megélni havi 140-150.000 ft-ból.

Na az én szüleim ennyiből élnek,és ezt is tudják anyósjelölték,és erre is azt mondták,hogy ők így nem szeretnének élni,mert megszokták a jólétet,meg hogy a fiúknak van háttere.

Sok föld,erdő,tehenek(100db)...az én szüleimnek ezek nincsenek.

A fiúknak biztosan hasonló lányt képzeltek el,mint amilyenek ők,hogy föld erdő...

De hát ez nem így lett!

Érzem,hogy lenéznek,nem tudok velük beszélgetni.Más aki idejön azzal anyósjelölt is vigyorog,meg beszélget,de velem soha,mindig olyan mogorva.

Teljesen el vagyok keseredve!

Ha hallom hogy motyog a konyhába mindig azt érzem,hogy engem beszél.Mert ha nem akkor hangosan mondaná!


2011. febr. 27. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A párod ezt hogyviseli, ha igazán ragaszkodik hozzád és veled akar élni akkor talál megoldást. Akár településen belül elmentek albérletbe. A párod vissza tud járni dolgozni, így nem kell a jómódú anyósjelölted arcát nézni. Amennyiben ennyire gazdagok akor a párodnak is jár némi jövedelem, amiből kitudjátok fizetni az albérletet. Egy napig sem élnék az anyosomékkal egy fedél alatt.
2011. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az anyósokkal mindig nehéz,az a legfontosabb ha ilyen hogy nem akar veled beszélgetni,hogy te is próbálj meg tudomást se szerezni róla mert egyszerűen kikészülsz!!!Ha rossz kedve van egyszerűen próbáld meg kerülni és ne akarj folyton a kedvében járni!Ő már más korosztály,ma már nem divat a föld és örül az ember ha munkahelye van,te csak a pároddal törődj és próbálj meg mielőbb elköltözni,távolról sokkal kedvesebbnek tűnik mindenki!Azt verd ki a fejedből hogy nem vagy tökéletes a fiuknak,ma már nem az a világ van!Gondolj arra hogy külön milyen boldogok lesztek,ez éltessen,kitartés neked is!!!
2011. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki sokszor,hogy engem mi bánt.

De szegény 2 szék között van.

Nem akarom,hogy szóljon az anyjának,mert én vagyok itt,és ha veszekednének miattam akkor én érzeném magam kellemetlenül.

Külön szeretne ő is menni,de az apja minden pénzüket a földvásárlásba öli bele.

Így is sok van nekik,és a párom rengeteget dolgozik,van úgy h este 9-kor jön haza nyáron.

A saját gyereküket nem kímélik.

A lekötött pénzükhöz meg sztem nem akarnak nyúlni,vagy pedig még úgy gondolják fiatalok vagyunk az összeköltözéshez.Anyósjelölt meg sztem úgy van vele h a pici fiának csakis ő adhatja mindenből a legjobbat.

Neh lefogyjon,én főzni nem szoktam itt,csak ritkán,mert teljesen másképp főzünk otthon ah ők,és ez a család már ezt szokta meg,a párom megenné szívesen a főztöm,de a többiek nem.

2011. febr. 27. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Választás elé kell állítani a párodat. Legyen úgy ahogy akarja, ha most nem akar a szülőktől elszakadni akkor később sem.
2011. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az én szüleim nem tudnak nekünk házat venni,a párom szülei tudnának.

Ezt a párom mondta nekem.

De mégis hogyan mondjam meg neki?

Már sokszor próbáltam,és mondta h majd lesz valahogy!

2011. febr. 27. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha sokáig így élsz megfogsz bolondulni. Tudnák erre példákat mondani.
2011. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szívesen olvasom.

Légyszi írd le!

2011. febr. 27. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Te kérted!! Ez Szeged környékén történ. Volt egy szerény körülmények között élő jószándékú, szorgalmas lány. Összejött egy szomszéd településen élő fiúval akivel nagyon szerették egymást. A fiú szülei szintén gazdagok voltak és ők is földet műveltel Házaaság után a fiatalok a gazdag szülőkhöz költöztek. A fiatal asszony beállt a sorba, keményen dolgozott a családi gazdaságban. Járt a nagybani piacra és kertészkedett. Igazán neki sem volt becsülete, hasonló sorsa volt mint a Tied. Néhány év múlva betekeredett, gyógyszereken élt. Nem bírta a gyűrődést, haza költözött szüleihez. Lelkiállapota nem jött rendbe, néhány évig élt a szüleivel, majd befejezte földi pályafutását, véget vetett életének. Elég szomorú történet, de sajnos igaz.
2011. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 .Daniel. ***** válasza:
Tényleg választás elé kell állítanod a párodat. Mert ha eddig nem lépett akkor azután se nagyon fog. Gondolom valószínűbb hogy téged választ de arra is készülj fel hogy nem. A lényeg hogy fektesd le a kereteket és ne tűd tovább ha neked ez így nem jó. Lépjetek, sok sikert:)
2011. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!