Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hülye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hülye? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
A barátommal már 8 hónapja együtt vagyunk, és sokszor bánt szóval(malac, idióta, bolond, ribanc...) meg nem enged bulizni a bnőimmel, ha meg ő is jön, azt mondja undorító, hogy rázom magam, mint egy cafka... a szexben jó vele, mert figyelmes volt, nekem ő volt az első, de folyton azt akarja, hogy olyat is csináljak, ami nekem fáj, meg nem akarom, mert azt mondja így szeretem, ha örömet okozok neki...a szüleim előtt csomószor lehord, gáz sztorikat mesél rólam, mintha nem becsülném őt eléggé, pedig épp ez az, hogy imádom! tudom, hogy nem bánik velem valami aranyosan, de egyébként meg olyan kedves és figyelmes, és nagyon szeretem, és nem akarom, hogy elhagyjon, mert Ő az első, és segítsetek, hogy tartsam meg, Ő kell, senki más!Mit rontottam el? 17/L
2011. febr. 27. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csak annyiban rontottál, hogy vele vagy. Amúgy semmit. Az 100%, hogy ő nem szeret téged.
2011. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tartsad meg? Te h*lye vagy. Mit rontottál el? Azt, hogy egy ekkora tahóval összejöttél.

Egyébként olyan figyelmes és kedves? Mikor? Két idiótázás meg ler*bancozás között?

De tudod mit? Ha ezt akarod, legyél vele "boldog", csak akkor ne nyavajogj, ha porig aláz. Neked ezek az igényeid, hogy genyó legyen veled.

2011. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már megint a rosszfiúk
2011. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Norb66 ***** válasza:
100%
Mit rontottál el? Azt rontottad el hogy összejöttél vele és még mindig vele vagy. Miért nem hagyod már ott? Ez egy s*ggfej.
2011. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de a barátod egy barom.

Jobb lesz az neked, ha nem tartod meg.

Még nagyon fiatal vagy lesz még valódi szerelmed is, ő biztos, hogy nem szeret téged, csak használ...

2011. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akit ki lehet használni azt ki is fogják.nagy mondás ám.
2011. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te nem hülye vagy, hanem egy kulturbarbár :(
2011. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy még mindig meg akarod tartani. Egy ilyentől menekülnöd kellene, és a biztonság kedvéért magadnál tartani egy piszkavasat, ha utánad menne.
2011. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tirpák..Aki szeret,az nem így viselkedik veled! Hagyd ott a pics*ba de nagyon gyorsan!! Sokkal jobb fiút tudsz magadnak találni,ne legyél hülye!!
2011. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még mindíg vele vagy és ráadásul meg is akaraod tartani?te kis naív!látom hiszel a csodákban!ebből már nem lesz jó kapcsolat,és nem lesz belőle jobb ember.ez van.és amúgy mikor aranyos meg kedves?ha nem ler.ibancoz hanem csak leidiótáz?úristen mik vannak.soha nem fog megváltozni mert látja h hagyod azt amit csinál és nem teszel ellene.egyzser a sarkadra kéne állnod,és ott hagyni.meglásd ha szeret téged futna utánad mint egy pincsikutya.hidd el,tapasztalatból beszélek.
2011. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!