Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu miért nem húzta...

A ciklus.hu miért nem húzta be a peteérésem napját? Vagy én vagyok hülye hozzá? Kivel volt még ilyen? Mit rontottam el? Vagy nem állítottam be valamit az oldalon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért,, mert nincs megugrás a hőmérsékletek között.
2011. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az lehet:

[link]

2011. júl. 2. 21:57
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ,viszont tuti volt érésem,mert pozitív ovu tesztem van,de kiwi lettem volna a ciklus.hu mire húzza be..
2011. júl. 2. 21:58
 4/15 anonim ***** válasza:

azért nem húzza be, mert nem ugrott a hőd, a poz. ovutesztet nem veszi figyelembe a számításnál

és nem is biztos, hogy lesz ovud attól, hogy poz. a teszt, ha próbálkozik a szervezeted, akkor is lehet pozi

akkor húzza be majd, ha holnap-holnapután szépen felugrik a hőd és napokig fennt is marad

2011. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért nem húzza be, mert a ciklus első 4 napjában nem írtál be hőt. Írjál be valami átlag értéket.
2011. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja és még nem volt ovud, mert elvileg még ma is lehet megint pozi lesz az ovuteszted és akkor csak holnap lesz a pé-d.
2011. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 3. 13:18
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem ugyanilyen a hőm. meg se moccan a 36,5-ről. az én menzim jún.16-án jött meg, majdnem mint neked. én se értem, miért ragadt be a hőm. a tojcsis folyásom is megvolt már, én nagyon sok volt 2-3napig. félek, hogy nincs peteérésem :(
2011. júl. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen,én is ettől tartok :( de bízzunk benne! belinkelnéd a görbédet?
2011. júl. 4. 15:36
 10/15 anonim ***** válasza:

már nem vezetem, feladtam. de néha megmérem, hogy lássam, emelkedett-e,de mindig 36,5.

a számban mérem.

2011. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!