Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, ülök és kattintgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, ülök és kattintgatok össze-vissza. Semmihez sincs kedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tanulnom kéne de egyszerűen nem bírok. Most hétvégén szakított velem a barátnőm.
2011. febr. 27. 15:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sportold ki magadbol! :)

Tenyleg jo. Biciklizz, fuss, bokszolj stb.

2011. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
tudom milyen szar érzés!!figyi én a barátnőmmel szinte együtt éltem, és egyik napról a másikra vége lett. elég szar tudom. próbáld meg keresni egy hét múlva a társaságát, de semmiképp ne menj hozzájuk, nekem volt olyan barátnőm aki ezt rossz néven vette:S ha gondolod írj privit ha akarsz beszélni
2011. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"próbáld meg keresni egy hét múlva a társaságát, de semmiképp ne menj hozzájuk"


Máshol nem tudok vele találkozni. Max suli előtt várhatom meg de az szerintem még rosszabb, mert ha barátnőivel jön akkor gáz.

Szerintem az lesz, hogy elmegyek hozzá ha nem keres, mert MSN-en hülyeségnek tartom, hogy erről beszéljünk.

Reggel egyébként találkoztunk ma és hagyta, hogy megfogjam a kezét és átöleljem. Mikor odabújtam hozzá azt is hagyta. Akkor csak szeret még szerintem.

2011. febr. 27. 16:46
 14/19 anonim ***** válasza:
várj jhét végéig, és akkor menj el hozzá, tényleg rossz a sulis. mindenképp virágot vigyél neki :) aztán mondj neki szépeket, az segíthet:)
2011. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mióta voltatok együtt? Lehet hogy egy kis szünetre van szükségetek, egy kis távolságra, hogy újra hiányozzatok egymásnak. Szerintem ezt beszéljétek át még egyszer, és állapodjatok meg egy kis távollétben, lehet hogy csak ennyi kellene. (:


18/l

2011. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
8 hónapig voltunk együtt. Régebben kb hetente küldött egy SMS-t, hogy nagyon szeret és nem bírna nélkülem élni. Most meg már nem szeret. Ilyen hirtelen megváltoztak az érzései? Én ugyan az vagyok mint régen.
2011. febr. 27. 17:02
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

20F mi több mint fél évig voltunk együtt, együtt laktunk!! elmentünk angliába együtt! közös kutya.. stb. és szétmentünk.

ennyi.

2011. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2011. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd, gondolja csak azt, hogy nem rohansz utána. Ha szeret, akkor ugyis fel fog keresni, ha meg nem, akkor lehet jobb hagyni. Ne szenvedtesd magad.

20/L

2011. febr. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!