Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézegetem még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegetem még mindig?

Figyelt kérdés

1hónapja, hogy szakítottam barátnőmmel. Azóta nap mint nap nézem adatlapját fb-n. Nem érdekel már, mert haragszom rá, újrakezdeni nem szeretném, de nem értem valami miatt mindig érdekel hogy mit csinál. Hetente 1szer valamilyen indokkal keres, vagy beszélgetést kezdeményez, még azzal is előjött, hogy már van barátja. Miért zaklat?És én miért nézegetem?

köszi

20F20L


2011. febr. 27. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
abban bízol tudat alatt hogy látsz nála olyan utalást vagy bármit ami veled vagy a kapcsolatotokkal kapcsolatos, pl kiírja fb-re hogy: "Az utóbbi 1 hónap olyan rossz volt" vagy hogy "Annyira megvisel.."
2011. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert hargszol rá és nem érdekel ez két egymásnak ellentmondó dolog. Nem ismered fel a saját érzéseid.Még baromira érdekel, ez nem azt jelenti, hogy össze kéne jönnetek újra.
2011. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért nézegeted mert a facebook egy beteges szar egy virtuális természetellenes embertelen baromság. ezért mert erre kényszerít
2011. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!