Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt? Miért nem tudom abbahagyni azt, hogy a volt ismerőseim oldalait nézegetem miközben boldog párkapcsolatban élek?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok már majd\' 3 éve, de van, amikor rám jön az, hogy rákeresek azokra, akikkel régen beszéltem. Nem jártam velük, csak beszélgettünk, mikor még kerestem az igazit. Voltak, akikkel elég csúnyán szakadt meg a kapcsolat, mert kiderült, hogy közben feleségük vagy barátnőjük volt. Mégis van, mikor rájuk keresek a keresőben, facebookon meg hasonló oldalakon (nem írok nekik), de nem tudom, hogy miért csinálom ezt. Boldog vagyok, házas, van egy gyerekünk is és mégis érdekel, hogy mi lett velük. Szerintetek ez miért lehet és hogy szokjak le róla?
2009. júl. 16. 12:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ezzel az a gond, hogy ritkán jön ez rám, de akkor 2-3 napig csak a nevüket meg a lapjukat böngészem egész nap.
2009. júl. 16. 12:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy miért érdekel? Mert ember vagy, ennyi az egész. Ember vagy, és érdekel mások sorsa... nincs ezzel gond. Az meg nem számít hogy házas vagy-e vagy sem, annak ehhez semmi köze. Erre jók ezek az oldalak, a régi ismerősökről is informálódhatunk. Ha úgy adódik, kapcsolatba léphetünk velük, de nem feltétlen. Nem is értem, miért kellene leszoknod az adatlapjuk nézegetéséről?
2009. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok rájuk gondolni! Átvert a többségük. Volt, aki ígérte, hogy találkozunk és tényleg érdeklem stb., közben el volt jegyezve vagy gyereke volt. Nem vagyok rájuk kíváncsi és mégis. Miért van ez?
2009. júl. 16. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak megszokásból. Vagy nem tudom miért.. hagyd abba ha nem akarod csinálni,és kész. Ennyi akaraterő csak van benned. Ha ez sikerült, a dohányzásról is leszokhatsz.
2009. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, én is nagyon kiváncsi vagyok:) előbb-utóbb úgyis leszoksz róla, nem lesz annyira érdekes, ha már vagy 1 hete keresgélsz a neten. Inkább koncentrálj a családodra, mert Ők a Te életed :)
2009. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha csak úgy tudnám hagyni, akkor nem kérdezném, hogy hogy hagyjam abba. Mások is csinálják ezt? Rákerestek az exre?
2009. júl. 16. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is sok mindenkire rá szoktam keresni, régi ismerős, osztálytárs, érdekel, hogy mi van velük, ez sztem természetes.
2009. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!