Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös tetoválás, de mit és hova?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös tetoválás, de mit és hova?

Figyelt kérdés

elhatároztuk Párommal h lesz közös tetoválásunk. alkar belső részére szeretnénk. január 1-én ismertem meg, szilveszteri bulin, egy évben születtünk, legjobb barátok és lelkitársak vagyunk. mindent együtt, közösen csinálunk. sok mindben hasonlítunk, ugyan az a horoszkópunk, a viselkedésünk is teljesen egyforma :) sokszor úgy érezzük, testvérek vagyunk :)

nincs igazán ötletünk h mibe lehetne ezeket belefoglalni... olyat szeretnénk ami később - ha elválnának utjaink- ne okozzon problémát. ne évszám se jelkép legyen. valami tippet adhatnátok h ilyen esetben mit tetováltatnátok magatokra?


2011. febr. 26. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

"Szeretlek anyu" egy piros szívben

bütykökre "Ü-S-S-!", mint a buszosoknak, vagy egy sellőt ami olyan sz@r hogy börtöntetkónak is kevés.

2011. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én a helyetekben ezt még meggondolnám.ugyanis még nagyon friss a kapcsolatotok.alig 3 hónapos.az csak egy dolog h olyat csináltattok ami nem évszám vagy akármi ami konkrét lenne.de ha szétmentek te akkor is tudnád h az miatta készült,és rá emlékeztetne.és bevallom ha én valakivel szétmegyek,plána ha nem békés úton akkor én nem igazán szeretnék emlékezni rá.
2011. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
honnan veszed h friss a kapcsolatunk?
2011. febr. 27. 20:08
 14/17 anonim ***** válasza:
"január 1-én ismertem meg, szilveszteri bulin"
2011. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet pár évvel ezelőtti szilveszter...:D
2011. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

,,nem egyértelmű csak számunkra jelent valamit."


Ezt nem igazán értem..Az a fontos,mások mit gondolnak? Neked nem lesz elég minden nap nézegetni a tükörben szakítás után?

Nem akarlak eltántorítani,én is rendelkezem tetoválással de még egymagam is jól meggondoltam,nem hogy közös legyen valakivel.Egy életre ott marad.

Akkor már inkább legyen közös,egyedi készítésű ékszer vagy ilyesmi.

2011. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem és páromnak bal kéz, gyűrűs ujj, külső oldalán van a keresztnevünk kezdő betűje. Szerintem nem hülyeség az ilyen tetoválás. Mi kb pár hónap után csináltattuk és nem bántunk meg.
2012. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!