Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés
De most komolyan. Van egy fiú aki bejön nekem, de egyenlőre csak barát akarok lenni neki. De egyszerűen nem érzem hol a határ... Nem akarok nyomulni, de nem is akarom eltaszítani magamtól. Mivel amúgy sincs sok barátom, nem tudom hogy "hol a határ". Ti hogy vagytok ezzel?
2011. febr. 26. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt a baj, barátkozni természetesen kell, nem előre megtervezetten. Épp attól barátság. ;)
2011. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébiránt hány éves vagy?
2011. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen... 17
2011. febr. 26. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy viselkedsz vele, mint egy baráttal. :-)

Nem jelzed, nem mondod ki, hogy vonzódsz hozzá. Igazából ez ebben a nehéz, hogy kerülj bele a "csak barát" kategóriába. Van egy egy hónapos ismeretségem egy lánnyal. Néha egy-egy érintéssel túl megyünk a határon, de akkor mindketten vissza veszünk. (Egyikünk sem akar most többet.) Viszont könnyen lehet, hogy pl. a lány mozdulna felém, de én éppen elbizonytalanítom azzal, hogy barátként kezelem, ezért marad is az. Türelemjáték.

2011. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!