Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség olyan fiúval barátkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség olyan fiúval barátkozni akiről tudom hogy nagyon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nekem van barátom,neki nincs barátnője.

20L


2011. szept. 20. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Miért lenne hülyeség? :O
2011. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem fogja folyton azt várni hogy mikor szakítok a pasimmal és reménykedik hogy akkor esetleg vele...?
2011. szept. 20. 18:10
 3/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszel neki, akkor húzós eset. Arról nem beszélve, hogy neked sem árt odafigyelni arra hogy mit csinálsz, mit mondasz, nehogy valami félreérthető legyen amivel esetleg reményt keltesz benne.
2011. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerinem ne kínozd.

Engem csomószor kínoztak már.

Sajonos nagyon látni rajtam amikor szerelmes vagyok :(

2011. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem akarom én kínozni :/...
2011. szept. 20. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem etikus dolog. Képzeld magad az ő helyébe: nagyon odavagy egy srácért, miközben neki barátnője van és csak barátként fogad el téged. Neked ez hogy esne? Biztos szenvednél.
2011. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de nem mondtam h szerelmes..csak tudomásom van róla hogy bejövök neki külsőre, de attól még lehet h csak barátként néz rám..nem ?:S
2011. szept. 20. 20:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. Aki nekem bármilyen formában is bejön, arra már nem tudok simán barátként nézni. Indulj már ki magadból!
2011. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha én valakivel úgy vagyok, hogy "nagyon tetszik", akkor barátságnál többet szeretnék -> nem tudok rá barátként nézni. Eljátszani el lehet hogy csak haverként nézek rá, de belül nem ezt érzem, és csak magamat szivatnám egy ilyen barátsággal.
2011. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!