Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt és szeretnék egy cicát bentre de egyszerűen nem engedi.. akármikor felhozom a témát csak veszekszik velem. Nem szereti az állatokat, vagy nem tudom. Nálunk szoktunk találkozni, szóval a macska közelében lenne... Annyira vágyok már egyre régóta, volt egy cica még a barátom előtt de ő már sajnos öreg volt és meghalt:( mit tehetnék, hogy a barátom elfogadja hogy szeretnék egyet? Köszi a válaszokat
2011. febr. 26. 11:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Lehet azzal van a gond hogy nem szereti a macskakat, vagy talan nem vagyik egy macskara hanem inkabb egy kutyara vagy netalan masra.Lehet az is hogy alergias.Sztem kerdezd meg hogy miert is nem szeretne egy macskat bentre?Megfogjatok erteni egymast :)
2011. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem allergiás csak szimplán nem akarja... kutya megint nem jöhet számításba nála... neki az a lényeg hogy semmilyen állat ne legyen a házban :S
2011. febr. 26. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
vegyél egyet a tudta nélkül..és később megfogja szeretni...az én barátommal is igy volt csak nekünk kutyával..
2011. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nálunk szoktunk találkozni..." -akkor ti nem is laktok együtt ugye? A szüleiddel élsz? Hát így meg totál nem értem. Azt viszel haza a saját lakásotokba, amit csak akarsz.
2011. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a barátod "engedélyéhez" kötött, mit hatalmaskodik a te otthonodban. Nem túl jófej!

A legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle, csak mondott már valami kifogást.

2011. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy az állatokkal van baja, lehet hogy nagyon szereti őket, csak ő is úgy gondolja, hogy az állatnak nem a lakásban a helye.
2011. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem közös a lakás, semmi köze hozzá, legfeljebb ezentúl nála találkoztok.
2011. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Tekintve, hogy neki az egészhez semmi köze... nem értem, mi a probléma. Megszoksz, vagy megszöksz, még együtt se éltek, de már beleugat az életedbe?! Ennek így semmi jövője, ha meg se tudja indokolni. Köszöl lakásban már lenne... De így? Ne haragudj, de te is nevetségesen viselkedsz. Vegyél egy macskát, aztán ha a baráod nem képes beletörődni a helyzetbe, akkor ő repül, macska marad.
2011. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó de azért ő fontosabb az életemben mint egy cica...
2011. febr. 27. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!