Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom nem engedi, hogy srác barátaim legyenek?

Figyelt kérdés

Szóval én mindig is jobban kijöttem barátkozás téren a fiúkkal,mint a lányokkal.Jobban eltudok velük beszélgetni,hülyülni.

A barátommal több ,mint 2éve járunk,és mostanság teljesen bekattant.Idáig nem mutatta hogy zavarja,aztán elkezdett féltékenykedni,mostmeg már szabályosan meg van tiltva ,hogy találkozzak a haverjaimmal.

De nem értem :S Soha nem csalnám meg,elvileg bizik bennem,szeretem...miért nem engedi mégsem...???

De már tényleg ott tartok,hogy megfordult a fejemben ,hogy a háta mögött találkozom majd...de ezt se akarom,mert utálnék hazudni neki.

De miért ilyen? Ti mit tennétek :S


2010. jún. 6. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ne hagyd bevezetni azt a rendszert, hogy mindenhez az engedélye kelljen.
2010. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

nincsenek srác barátok, csak potenciális ellenfelek.


Lehet, hogy most már szeret annyira, hogy zavarja hogy mások is legyeskednek.És/vagy látott legyeskedést a barátaid felöl.

2010. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Hívd el őt is a haverokhoz, szentelj neki több figylemet (ha ez lehetséges).


Fontos hogy lássa hogy őt SZERETED míg a többiekkel csak jóban vagy.


Amúgy az eltelt idő igenis szerepet játszik benne, mert egyre jobban kötődik hozzád. És sajnos van akinél ez a mozgástér szűkülését, a másik leláncolását jelenti. Plusz sokat segít, ha nem egyesével találkozol a haverokkal hanem egyszerre többel is, és akkor nyugodtan lehet felhozni érvként hogy "Még ha megcsalnálak is... 5-tel egyszerre?" :D:D

2010. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vond be a baráti körödbe. Ha nem akarja, akkor is! És vállald fel minden porcikáddal! Bújj hozzá előttük, fogd a kezét, adj neki puszit, éreztesd vele és velük, hogy te kihez tartozol. Valószínű enyhülni fog a féltékenysége. Igenis lehetsz felelős az érzéseiért, ha eddig nem vállaltad fel őt a haverok előtt ilyen módon is.

Sajnos 2 évig az ember sok mindent magába tud fojtani, amiről talán még ő se tudja, hogy bántja, de aztán 2 év után kezdenek kirobbanni az emberből ezek a sérelmek.

Valószínű mindig is zavarta, csak nem akart téged korlátozni. Most viszont már nem tud mit csinálni.

Én azt gondolom, sokat segítene, ha mások előtt felvállalnád, mennyire szereted, különösen a potenciális vetélytársai előtt!

2010. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A te barátaid neki vetélytársak, és azok is maradnak, ezzel nem lehet mit csinálni. Enyhíteni lehet azzal, ha ő is ott van, amikor velük találkozol. Én ezt úgy oldottam meg exbarátnőmnél, hogy amikor találkozni akart fiúbarátjával, akkor is ott voltam a közelben (pl. másik szobában neteztem vagy ilyesmi). Nincs rosszabb amikor a barátnőm együtt van egy sráccal kettesben, aki "csak barát". Na persze...én nem hiszek az ilyesmiben, bármi megtörténhet, én se lennék nyugodt. 25f
2010. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ez normalis dolog hogy az ellenkezo nemuek konnyen jol kijonnek egymassal, de nagyon fontos hogy a paroddal viselkedj a leg kulonlegesebben ha azt erzi hogy ot blamalod es a tobbi sracrol meg jokat sztorizol azt erezheti hogy valamit rosszul csinal es te nem szereted elegge!!! erre nagyon figyelj oda,es arra is hogy meg veletlenul se lepd tul a hatarokat a baratok maradjanak meg baratoknak!!! pl gondolj bele neked hogy esne ha o menne ki mindenfele csajokkal es egyutt nevetnenek , hulyeskednenek stb es meselne neked milyen jol erzi veluk magat es tegyuk fel rolad nem aradozna annyit... igaz nem is olyan fenyes a dolog :) szoval nagyban rajtad all hogy hogy intezed ezt a dolgot , neki annyi a dolga hogy megbizzon benned es szeressen 21/F
2010. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!