Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal már másfél éve vagyunk együtt. A Család által megismertem egy fiut akivel haverok lettünk.. néha ha összefutunk beszélgetünk meg ilyenek. de ugy gondolom, hogy lehetnénk akár barátok is . a srácnak is van egy 2 és fél éves kapcsolata. Nem tetszik a srác csak barátként tudnék rágondolni,mivel annyira jó vele beszélgetni nekem pedig mostanában nincs kivel megosztani a gondjaimat. De a barátom egyszerűen ellenzi magát azt hogy én egy fiuval barátkozik.. és ez annyira rosszul esik hisz ezzel bennem se bízik és azt gondolhatja hogy megcsalom. mit tegyek? nem akarok elveszíteni még egy barátot:S köszi
2011. febr. 20. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

nincs kivel megosztanod a gondjaidat?

az biza nagybaj,mert a szerelmeddel kéne mindent megossz és őis egy legobb barát kéne legyen...

2011. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
POntosan, ahogy az első írja. Azt gondolhatja, hogy megcsalod... És szinte tényleg megcsalod, ha nem is a szó legszorosabb értelmében.
2011. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, ahogy az első írja, ezen énis meglepődtem. bár lehet, még fiatalok, ilyenkor szokták kinőni egymást. mert beszélgetni nem tudnak, csak elvannak egymással (bocs, ha nem így van)

amúgy kérdésedre visszatérve: járjatok össze 3asban, 4esben. ha mindenki megismeri a másikat, akkor nem lesz ez a nagy féltékenység. tudsz beszélni a barátoddal, a párod jobban meg is ismeri, láthatja, h szerettek beszélgetni és láthatja azt is, hogy nem akarsz többet tőle. ez lehet az egyetlen megoldás.

2011. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én tuti féltékeny lennék.
2011. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátom is barátkozik egy lánnyal (csoporttárs) az egyetemen, de a lánynak is kétéves kapcsolata van, engem ez annyira nem zavar. Az exével (évekkel ezelőtt voltak együtt) megmaradt barátsága annál inkább, de a csajnak is van komoly kapcsolata, és sokat veszekedtünk emiatt, az lett a megoldás, hogy kevesebbet találkozik vele kettesben, így elfogadtam. Nekem se esne jól, ha nem engedne az ezeréves fiú haverjaimmal lennem. Nem kell minden emberi kapcsolatba szexet belelátni, nagyon is lehet olyan, hogy az ellenkező nemű emberek csak barátkoznak. Pláne ha van párkapcsolatuk (de anélkül is kicsi az esélye, hogy pont az az illető fog neki bejönni) Az sajnos nem egészséges, ha valaki MINDENT a párjától vár el, igenis (persze nem túlzásba víve) de kellenek más barátságok is.
2011. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát az azért úgy elég érdekes h ő barátkozhat az exével meg más csajjal is te pedig nem barátkozhatsz ezzel a fiúval.én a helyedben ezt megmondanám neki.persze csak finoman,veszekedés nélkül.
2011. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!