Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi célja van egy párkapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi célja van egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Ha egy komolyan tervező pár eldönti, hogy nem akarnak se házasságot, sem családot, sem gyereket, akkor annak a kapcsoaltnak mi egyéb célja(i) lehetnek!?

Én ma közöltem a párommal, hogy semmi ilyesmit vagy még ehhez hasonlót sem akarok az jövőben, ő belement ebbe. Van értelem igy egy kapcsoltnak, hogy a két fél csak van egymás mellett?


2011. febr. 24. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

hát persze.

szeretetet támogatást adtok egymásnak.

társak lehettek.

2011. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont te hoztad ezt föl a párodnak. Ezt neked kell tudni, hogy ezek nélkül el tudod-e vele képzelni az életedet hosszútávon.

Bár nem hinném, hogy tényleg ezt akarod, és a párod is ezt akarná. Az ember életében eljön az a pillanat, mikor igenis akarja ezeket a dolgokat, ha házasságot nem is, de gyereket mindenképp szeretne. Lehet még túl fiatalok vagytok, vagy nem egymás mellett képzelitek el a közös jövőt(ami akár lehet tudat alatt is)

2011. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő miben tudna engem támogatni, és én miben őt. Ha csak ennyi, akkor jobb lenne, ha szétválnának útjaink. Igy legalább ha ő meggondolná magát, akkor még van esélye mással ilyesmiket tervezgetni.
2011. febr. 24. 13:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 25L, ő 31FF.
2011. febr. 24. 13:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én már korábban veszitettem el gyerekeket, a legutóbbit 3 hónapja. Mondhatni emiatt gyökeresen megváltoztak az érzéseim. Az tuti, hogy az én nem változtatom meg a véleményemet. Ennek tudatában nem hiszem, hogy van ennek a kapcsoaltnak közös jövője.
2011. febr. 24. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:

jézusom, nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Ebből adódóan elhiszem, hogy így állsz hozzá.

Viszont, nem esett volna jól, ha ezen kijelentésedre ellenkezett volna? Csak belegondolva a helyzetedbe, azért nekem jól esett volna, ha ő másképp áll hozzá, ezzel bíztatva engem, és reményt adni.

Gyerek és házasság nélkül is lehet egy kapcsolat harmonikus és boldog. De ha azt érzed, hogy nincs jövőtök(mert nem csak ezektől lehet), akkor tényleg nincs értelme.

2011. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgye? Akkor szerintem alszok egyet a szakitásra, aztán közlöm vele is, mert ez igy nem senkinek nem lesz jó.
2011. febr. 24. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:

hát igen..ha nincs bíztatva az ember, akkor nincs is miben reménykedni.

De szerintem inkább beszélgess vele erről, hogy ő tényleg így gondolja e, hallgasd meg őt.


Majd írd meg, hogy mi történt.

2011. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz hogy boldog veled? Ha megadsz neki mindent amúgy amit kérhet egy párkapcsolattól és te is meg kapsz mindent, akkor önzőség csak magadra gondolni. Lehet hogy álmai nője vagy csak kishitű lettél. Egyébként meg most lehet hogy nem akarsz semmi komolyat majd egy fél év múlva meg nem lesz már kivel akarnod, így állj hozzá. Mindenképp beszéljétek meg, és ne a szakítást hozd fel elsőnek.
2011. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van valahol, de itt most én vagyok a nő, aki azt akarja, hogy nem legyen se házasság, se család se gyerekek, semmi iylesmi és nem fogom magam meggondolni.
2011. febr. 25. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!