Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem hogy megtudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy megtudjam, mi a célja velem?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismerkedtem egy sráccal egy netes oldalon és folyamatos beszélgetésbe kezdtünk. teljesen összemelegedtünk, annak ellenére hogy a köztünk levő korkülönbség akadályokat okozott volna és már úgy éreztem hogy teljesen belezúgtam és ő is ugyanezt mondta. De néhány hét múlva megtudtam hogy barátnője van(NEM ő mondta el nekem). Rögtön meg akartam szakítani vele minden kapcsolatot de azt mondta hogy túlságosan fontos neki az ami köztünk van és nem akar elveszíteni. ennek már öt-hat hete. és nem tudom hogy mit kéne tennem. mert mikor velem van, szinte teljesen elfeledkezik a bnőjéről és velem tervezi a jövőjét. azóta már elhangzott az első "szeretlek" is részéről. és tudom hogy én totálisan belezúgtam de nem tudom hogy mit csináljak. akárhányszor felhozom hogy legyen vége, nem engedi. de akkor mit akar tőlem ha barátnője van és még mindig nem szakított vele?

Ti mit tennétek a helyemben?


19/L


2011. aug. 12. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztatok már egyáltalán személyesen?
2011. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos azért ha van egy párod, az egy kötelék, amit nem tudsz és talán nem is akarsz egyik napról a másikra elvágni. ha már másba vagy szerelmes, akkor se. mert attól még a párodat nem utáltad meg, csak nem úgy szereted, mint azt akibe beleszerettél azóta. nem akarod megbántani attól még, és leplezed az érzéseidet. szóval nem könnyű elszakadni a régitől... erőltetned kell, kérlelned. de azért adj időt is neki. ha nem szakít, de azt mondja téged szeret, adj ultimátumot neki.
2011. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát hasonló helyzetben voltam. Nem is vártam el, hogy szakítson barátnőjével, mert szerette. A pasi is biztos szerelmes a barátnőjébe, meg téged is szeret. Nehéz helyzet. De találkoztatok már? Nehogy csak szórakozzon veled. És te se kezdj bele semmibe, még a másik nem tisztázódik, ne legyél szerető se csábító.
2011. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem járnék olyannal akinek van másik párja. Mond meg neki h válasszon 2-tök közül.
2011. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!