Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megbeszélt szakítás nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megbeszélt szakítás nehezebb, mint az összeveszős szakítás?

Figyelt kérdés

Egy hosszú kapcsolatban vagyok, aminek nagyon úgy tűnik, hogy jobb ha vége lesz, mert már egyszerűen nem működik a dolog... :( 3 éve vagyunk együtt és már nagyon rég óta problémáink vannak, többször akartunk már szakítani, de mindig az lett a vége, hogy nem tudunk egymástól elszakadni. Többször próbáltuk újrakezdeni és változtatni, de nem működik...soha nem jött ez be igazán. Az az igazság, hogy már tényleg nagyon elegem van és eddig mindig megpróbáltam felsorakoztatni a jókat és a rosszakat a kapcsolatunkkal kapcsolatban, mert szeretem a családját és ők is szeretnek engem azt hiszem, minden jó lenne, de egyszerűen nem illünk össze úgy tűnik. Nem foglalkozik velem, hiába kérem sokszor, annyira ellaposodott a dolog, hogy már nem tudom helyrehozni.. :(

Nem látok jobb megoldást és volt már üvöltős, összeveszős szakításom is, de ez most mégis nehezebbnek tűnik. Közös megegyezés alapján szakítani... Szerintetek melyik rosszabb? Hogy tudnám magam minél előbb túl tenni ezen? Néha már úgy érzem, hogy egyszerűen nincs kedvem egy hülye kapcsolathoz többet, mert mindig ugyanaz a vége. Az elején jó minden aztán...tessék... :(

25/L


2011. febr. 22. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az dönti el a kérdést, hogy el bírtok-e szakadni egymástól.
2011. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp a megbeszélt szakítás a nehezebb. Mivel itt nincs harag, csak tudomásul kell venni, hogy vége és ebben van valami visszafordíthatatlan is. A veszekedésből még lehet békülés, de ha már egyszerűen oda jutottatok, hogy nincs mit tenni... szóval ez szörnyűbb mindenképp. :(

Kitartást hozzá!

2011. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A megbeszélés lehet nehezebbnek tűnik ,de kevesebb negatív következménye van mint az összeveszésnek szóval nem hinném ,hogy megérné.
2011. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért is tűnik most ez rosszabbnak, mert ebben vagyok jelenleg benne. :( De kezdem úgy érezni, hogy megint minden összeomlik körülöttem...olyan nehéz ez mindig... :(
2011. febr. 23. 00:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Tök ugyanígy jártam, végül "békében" váltunk el, egyszerűen nem bírtam már elviselni, pedig más még ölt is volna érte... 2.5 évig jártunk, rá 4-5 hónappal már közömbösek voltunk, és ami azelőtt idegesített és veszekedtünk rajta, feledésbe merült, többnyire az rémlik, amiért jó volt. Így szép emlék maradt.

Akivel "mészasütibe" módon váltunk el, annak még a szép emlékeit is meggyűlöltem.

Lehet nehéznek tűnik, de szerintem jobb a megbeszélős.

2011. febr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az eddigi egyetlen sráccal, akibe szörnyen szerelmes voltam megbeszélten szakítottunk. És ami az egészben a vicc, hogy nevetve, csókkal köszöntünk el, és utána egy ideig jobban éreztem magam, mintha veszekedtünk volna. Azóta nem is láttuk egymást, és csak annyit beszéltünk, amíg megkértem, hogy töröljön msnről. Viszont még mindig fáj a dolog, és még mindig képtelen vagyok új kapcsolatba belemenni, mert nem hiszem, hogy lesz olyan, aki nála jobban passzolni fog hozzám. A szakításnak már egy éve, mégis még mindig tüske a szívemben.

Egy másik exemmel is megbeszéltük a dolgot, és úgy szakítottunk, de rajta meg pár hónappal később túltettem magam. Úgyhogy ez nem a szakítás módjától függ, hanem attól, hogy mennyire szereted még az illetőt.

2011. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Nekem is van egy ilyen ex barátom, akin a mai napig nem bírtam igazán túltenni magam, és lehet, hogy ez miatt sem jött a legjobban össze ez a kapcsolat, én is úgy gondolom, hogy nem fog hozzám jobban passzolni senki mint az előző, ezért nekem is nagyon fáj még mindig a dolog. A mostani barátom annyira nem is illik hozzám, lehet, hogy túl korán mentem bele ebbe a kapcsolatba annak idején...nem tudom. :(
2011. febr. 23. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha higgadtan meg tudjátok beszélni, nem lehet bennetek akkora szenvedély, ami különösebb fájdalmat okozhatna.
2011. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!