Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gáz hogy nem élőben hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz hogy nem élőben hanem msn-en mondtam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel találkozgatunk egy ideje,én beleszerettem amit ma el is akartam mondani neki de nem tudtam hogy reagál majd rá így végülis nem mondtam el neki csak itthon mikor msn-en beszéltünk és ezt nagyon bánom hogy nem élőben mondtam el neki:S

Csak sajna bevoltam tojva a helyzettől hogy lessz miután elmondom neki...

Szerintetek ilyenkor már következő talin megcsókolhatom vagy ahogy majd alakul?

Normális válaszokat várok csak!Fontos!


2011. febr. 22. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyong gáz! Komolyan, ezek a mai kamaszoknak már csak a facebook meg chat... Én is tini vagyok, de nem értem ezeket a betoji kamaszokat, hogy miért nem tudják élőben elmondani!!!
2011. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ők ezt is komolyan veszik, de sokkal effektívebb, ha személyesen mondod el neki...


Hogy lesz miután elmondod? Kb elolvad a csaj.. még akkor is ha nem kölcsönös, amiből kitudsz egy olyan helyzetet hozni, h élvezzétek a helyzetet mindketten :)


Csók majd ráér.., de hidd el jobb ha személyesen mondod el neki + fontos hogy olyan helyzetben ahol nem tud kibújni a kérdése(i)d alól..


F/16

2011. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!